Seznam přihlášených hráčů
Č.
Rank
Titul
1.
Rank
GM
 Navara David
 1985
 1. Novoborský ŠK
 2703
2.
Rank
IM
 Plát Vojtěch
 1994
 Výstaviště Lysá nad Labem
 2564
3.
Rank
IM
 Zwardoń Vojtěch
 1990
 Beskydská šachová škola
 2484
4.
Rank
IM
 Zpěvák Pavel
 1958
 Tatran Litovel
 2424
5.
Rank
IM
 Kriebel Tadeáš
 1995
 1. Novoborský ŠK
 2396
6.
Rank
IM
 Bureš Jaroslav
 1993
 ŠK AD Jičín
 2383
7.
Rank
FM
 Vesselovsky Serguei
 1952
 Beskydská šachová škola o.z.
 2361
8.
Rank
FM
 Adamek Jiri
 1986
 Slavoj Poruba
 2350
9.
Rank
FM
 Malík Jan
 1985
 TJ Ostrava
 2325
10.
Rank
FM
 Holemář David
 1973
 Morenda Brno
 2288
11.
Rank
FM
 Břečka Ivan
 1977
 TJ Ostrava
 2267
12.
Rank
FM
 Piesik Piotr
 1990
 BŠŠ
 2267
13.
Rank
FM
 Tymrakiewicz Rafał
 1977
 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
 2255
14.
Rank
FM
 Vrána František
 1960
 ŠK Staré Město
 2252
15.
Rank
FM
 Sobek Jaroslav
 1955
 ŠK Karviná
 2216
16.
Rank
IM
 Klíma Lukáš
 1977
 ŠK Slavoj Poruba
 2190
17.
Rank
IM
 Michenka Jozef
 1955
 Šachový klub HM Ostrava
 2190
18.
Rank
 Wojtek Grzegorz
 2004
 LKS Tworków
 2185
19.
Rank
 Zylka Stanislaw
 1999
 Rybnik-PL
 2182
20.
Rank
 Orzechowski Jacek
 1965
 KSz SILESIA Raciborz
 2179
21.
Rank
 Rakús Pavel
 1989
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2165
22.
Rank
KM
 Muratidis Nikos
 1951
 Slezan Opava
 2160
23.
Rank
KM
 Vladimír Potomák
 1954
 ŠK Slavoj Poruba
 2149
24.
Rank
 Šplíchal Stanislav
 1963
 TJ Ostrava
 2142
25.
Rank
 Gibiec Ernest
 1958
 Slavoj Č.Těšín
 2136
26.
Rank
 Machýček Lubomír
 1962
 Studénka
 2133
27.
Rank
KM
 Weissmann Lukáš
 1974
 Sokol Dobrá
 2133
28.
Rank
 Zpěváková Jana
 1994
 ŠK Staré Město
 2130
29.
Rank
 Slepov Cyril
 1996
 VSK Universita Brno
 2125
30.
Rank
 Tomaszewski Kacper
 1997
 Polsko
 2122
31.
Rank
 Lys Josef
 1958
 TJ Sokol Dobrá
 2119
32.
Rank
FM
 Fiřt Stanislav
 1962
 ŠK HM Ostrava
 2115
33.
Rank
KM
 Milat Patrik
 1990
 Beskydská šachová škola z.s.
 2110
34.
Rank
 Řezníček Marcel
 1967
 ŠK Hrabyně
 2099
35.
Rank
FM
 Čempel Jaroslav
 1960
 Slezan Opava
 2095
36.
Rank
 Jelínek Marek
 1971
 TJ Ostrava
 2091
37.
Rank
 Vykydal František
 1932
 Lokomotiva Brno
 2091
38.
Rank
 Šnyta Zdeněk
 1962
 ŠKTP Hrabyně
 2090
39.
Rank
 Očkay Tomáš
 1982
 Slavoj Poruba
 2083
40.
Rank
KM
 Bureš Martin
 1955
 Baník Havířov
 2080
41.
Rank
 Slavinský Rostislav
 1952
 TJ Nový Jičín
 2078
42.
Rank
KM
 Záleský Karel
 1972
 Slezan Opava
 2072
43.
Rank
 Staněk Stanislav
 1964
 Jezdci Jundrov
 2066
44.
Rank
 Krupa Radim
 1975
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2056
45.
Rank
KM
 Didi Jan
 1963
 TJ Ostrava
 2052
46.
Rank
 Suchanek Miroslav
 1991
 SK TJ Dolni Benesov
 2048
47.
Rank
 Cudnik Andrej
 1955
 Rybnik-PL
 2045
48.
Rank
 Bulava Petr
 1980
 Baník Havířov
 2042
49.
Rank
 Cieslak Patrycjusz
 1997
 Rybnik-PL
 2033
50.
Rank
 Zimniok Lubomír
 1965
 ŠK Karviná o.s.
 2025
51.
Rank
 Podlesný Pavel
 1960
 Baník Havířov
 2015
52.
Rank
 Pšenička Pavel
 1987
 HTJ Odra Ostrava
 2006
53.
Rank
 Olšar Robin
 1987
 Slezan Opava
 2001
54.
Rank
 Cieslak Wiktoria
 1976
 Rybnik-PL
 2000
55.
Rank
KM
 Káňa Pavel
 1965
 ŠK Karviná o.s.
 1989
56.
Rank
 Beneš Miroslav
 1978
 Kroměříž
 1980
57.
Rank
 Stonawski Igor
 1964
 Slavoj Český Těšín
 1977
58.
Rank
 Vránová Zdeňka
 1963
 ŠK Staré Město
 1975
59.
Rank
 Tioka Zdeněk
 1975
 Jezdci Jundrov
 1973
60.
Rank
 Nováček Pavel
 1965
 TJ Mariánské Hory Ostrava
 1971
61.
Rank
 Hrbacek Miroslav
 1956
 Vrbno pod pradedem
 1960
62.
Rank
 Bačák Petr
 1982
 Slavia Kroměříž
 1957
63.
Rank
 Pavera Vít
 1978
 ŠK Orel Opava
 1956
64.
Rank
 Hasinski Krystian
 1956
 TS Kuźnia Rybnik
 1953
65.
Rank
KM
 Weczerek Marek
 1973
 SK TJ Dolní Benešov
 1952
66.
Rank
KM
 Malinovský Petr
 1960
 Lokomotiva Krnov
 1948
67.
Rank
 Vitásek Tomáš
 1977
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1940
68.
Rank
 Urbaník Lukáš
 1990
 TJ Slávia Caissa Čadca
 1938
69.
Rank
 Hapka Tomáš
 1974
 ŠK Rajnochovice
 1932
70.
Rank
 Lamper Vlastimil
 1958
 Sokol Vitkovice
 1921
71.
Rank
 Melecký Jaroslav
 1966
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1914
72.
Rank
 Šrámek Tomáš
 1965
 SK Slávia Olrová
 1907
73.
Rank
 Vágner Ladislav
 1954
 TJ Studenka
 1907
74.
Rank
 Šrámek Ondřej
 1998
 SK Slávia Olrová
 1906
75.
Rank
 Dvořák Vladimír
 1954
 SK ROŠÁDA Prostějov
 1904
76.
Rank
 vlachopulos georgis
 1955
 loko krnov
 1902
77.
Rank
 Podlesný Petr
 1954
 Baník Havířov
 1894
78.
Rank
 Kozelský Marek
 1973
 ŠK Šenov
 1863
79.
Rank
FM
 Bharadwaj Dhanusch
 2004
 IND
 1857
80.
Rank
KM
 Hyrš Martin
 1974
 ŠK Duras BVK
 1853
81.
Rank
 tvrdy petr
 1978
 brušperk
 1850
82.
Rank
 Cyroň Karel
 1948
 ŠK Hošťálkova
 1845
83.
Rank
 Jureček Daniel
 1970
 ŠK Orel Opava
 1842
84.
Rank
 Krampol Vladimir
 1960
 SK Stonava
 1840
85.
Rank
 HURTA JIŘÍ
 1960
 ŠACHOVÝ KLUB HM OSTRAVA
 1830
86.
Rank
 Bracha Pavel
 1963
 SK ROŠÁDA Prostějov
 1829
87.
Rank
 Bělka Lubomír
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1821
88.
Rank
 Zieliński Hubert
 1973
 Polsko
 1817
89.
Rank
 Bergloviec Jan
 1982
 POGO Budišov
 1814
90.
Rank
 Godovský Jiří
 1960
 SK Kravaře
 1811
91.
Rank
 Gemsa Pavel
 1999
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1807
92.
Rank
 Šoki Zdeněk
 1956
 Sokol Vítkovice
 1805
93.
Rank
 Skalka Jan
 1996
 ŠK Veselí nad Moravou
 1791
94.
Rank
 Crha Břetislav
 1958
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1788
95.
Rank
 Tomíček Alfons
 1935
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1784
96.
Rank
 Špála Jiří
 1949
 TJ Ludgeřovice
 1783
97.
Rank
 Kramář Lumír
 1985
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1779
98.
Rank
 Tesárek Adolf
 1938
 ŠO TJ Hradec nad Moravicí
 1773
99.
Rank
 Bienek Petr
 1956
 TJ Novy Jicin
 1770
100.
Rank
 Škrobánek Vít
 1957
 ŠO TJ Hradec nad Moravicí
 1770
101.
Rank
 Bayer Vlastimil
 1950
 ŠK Hošťálková
 1769
102.
Rank
 Brezík Petr
 1949
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1767
103.
Rank
 Nešpor Ivan
 1942
 ŠK Šenov
 1765
104.
Rank
 Polczyk Mikołaj
 2014
 UKS Ognisko Rydułtowy
 1763
105.
Rank
 Matlocha Lubomír
 1959
 ŠK Jeseník
 1758
106.
Rank
 Opluštil Jiří
 1946
 TJ Spartak Bílovec
 1752
107.
Rank
 Folwarczný Jiří
 1963
 ŠK Karviná o.s.
 1747
108.
Rank
 Zpěváková Kateřina
 1961
 Spartak Uherský Brod
 1747
109.
Rank
 Třetina Ing. Zdeněk
 1941
 Mar. Hory
 1743
110.
Rank
 Vavřínek Radomír
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1736
111.
Rank
 Petrov Nikolaj
 1953
 šenov
 1732
112.
Rank
 Káňa Zdeněk
 1941
 ASK Kopřivnice
 1731
113.
Rank
 Glinz Leo
 1982
 SK Kravaře
 1730
114.
Rank
 Tkadleček Petr
 1965
 TJ Frenštát pod Radhoštěm
 1728
115.
Rank
 Brzezny Petr
 1978
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1722
116.
Rank
 Herman Pavel
 1943
 Dynamo DP Ostrava
 1721
117.
Rank
 Zgraja Hubert
 1957
 Raciborz
 1706
118.
Rank
 Repák Jan
 1990
 TJ Ostrava
 1699
119.
Rank
 Macura Jiří
 1969
 neregistrovaný
 1689
120.
Rank
 Vlček Antonín
 1952
 T.J.Vítkov
 1680
121.
Rank
 Broskevič Lumír
 1952
 ŠK Šenov
 1653
122.
Rank
 Jančálek Jan
 1946
 TJ ŠO Vítkov
 1653
123.
Rank
 Kaczmarczyk Jakub
 1992
 Polsko
 1643
124.
Rank
 Meisel Karel
 1964
 Š.K. Píšť
 1638
125.
Rank
 Kwiatkowski Zygmunt
 1945
 KSz SILESIA Raciborz
 1635
126.
Rank
 Ramian Zdeněk
 1947
 TJ Mariánské Hory
 1635
127.
Rank
 Schoffer Martin
 1949
 ŠK Šenov
 1629
128.
Rank
 Skuplík Jaroslav
 1940
 SK Kravaře
 1621
129.
Rank
 Řičica Lubomír
 1959
 ŠK Hodonín
 1620
130.
Rank
 Smuda Tomasz
 2005
 UKS Mat Zabrze-Grzybowice
 1614
131.
Rank
 Glacner Karel
 1946
 Bystrc OILERS
 1610
132.
Rank
 Kořínek Jaroslav
 1950
 TJ Mariánské Hory
 1606
133.
Rank
 Šíma Patrik
 1978
 TJ Ludgeřovice
 1601
134.
Rank
 Růžička Lubomír
 1945
 Sokol Vítkovice
 1600
135.
Rank
 Malina Roman
 1973
 šk slavoj poruba
 1596
136.
Rank
 Ryška Jindřich
 1952
 neregistrovaný
 1573
137.
Rank
 Bagar Miroslav
 1951
 TJ - Sokol Vítkovice
 1566
138.
Rank
 Karásek Jaroslav
 1955
 ŠK Pogo Budišov
 1559
139.
Rank
 Fojtík Josef
 1949
 ŠK U Freda Darkovičky
 1558
140.
Rank
 Kučera Tomáš
 2003
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1548
141.
Rank
 Gajda Rostislav
 1962
 VOKD
 1540
142.
Rank
 Strachota Jan
 1979
 ŠK Píšť
 1518
143.
Rank
 Kympergr vojtěch
 1932
 Spartak Přerov
 1511
144.
Rank
 Panek Bartosz
 2004
 UKS "Ognisko" Rydułtowy
 1502
145.
Rank
 Hampl Pavel
 1958
 ŠO TJ Velká Polom
 1498
146.
Rank
 Chlevišťan Jaromír
 2014
 VOKD Poruba
 1484
147.
Rank
 Sudolský Jan
 1932
 TJ VOKD
 1476
148.
Rank
 Vojvodík Robert
 1970
 Š.K.Orel Opava
 1472
149.
Rank
 Gemsová Tereza
 2002
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1451
150.
Rank
 Falhar Břetislav
 1950
 TJ Spartak Bílovec
 1446
151.
Rank
 Blokscha Vladimír
 1960
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1426
152.
Rank
 Křefký Jakub
 2003
 MSA Dolní Benešov
 1420
153.
Rank
 Kožušník Zbyněk
 1959
 ŠK GOBE Píšť
 1416
154.
Rank
 Ladislav Pirhala
 1948
 Dynamo DP Ostrava
 1416
155.
Rank
 Kubiczek Michal
 2006
 Šachová akademie Ostrava
 1408
156.
Rank
 Sekanina Petr
 1967
 SK Slávie Orlová
 1406
157.
Rank
 Peterek Zbyněk
 1995
 TJ Ostrava
 1400
158.
Rank
 Hruška Stanislav
 1935
 ŠK Šenov
 1397
159.
Rank
 Nezval Jiří
 2001
 TJ Slovan Havířov
 1396
160.
Rank
 Glabasňa Tomáš
 1983
 SK Kravaře
 1392
161.
Rank
 Piechota Kamil
 2005
 UKS Ognisko Rydułtowy
 1387
162.
Rank
 Walach Ivo
 2004
 ŠK Šenov
 1381
163.
Rank
 Wojtek Grzegorz
 2004
 LKS Tworków
 1371
164.
Rank
 Strachota Tomáš
 2008
 BŠŠ
 1365
165.
Rank
 Neumann Karel
 1976
 SK Orlová
 1335
166.
Rank
 benek jiri
 1968
 dol.benesov
 1317
167.
Rank
 Konderla Maciek
 2005
 Slavoj Č.Těšín
 1312
168.
Rank
 Lacina Josef
 2000
 ŠK Dubňany
 1311
169.
Rank
 Mrázek Roman
 2006
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1308
170.
Rank
 Binar Vitezslav
 1954
 Orel opava
 1297
171.
Rank
 Křefký Ondřej
 2005
 MSA Dolní Benešov
 1290
172.
Rank
 Thiel Antonín
 1948
 TJ Spartak Bílovec
 1287
173.
Rank
 Brzyszkowski Robert
 2007
 Rybnik-PL
 1267
174.
Rank
 Langer Rudolf
 1951
 TJ Spartak Bílove
 1243
175.
Rank
 Bulenda Rafał
 2000
 LKS Tworków
 1235
176.
Rank
 Brzyszkowski Zbigniew
 1978
 Rybnik-PL
 1198
177.
Rank
 Kraus Rudolf
 2006
 Slavoj Český Těšín
 1197
178.
Rank
 Stonawski Krystian
 2014
 Slavoj Český Těšín
 1171
179.
Rank
 Matusík Ondřej
 2008
 Beskydská šachová škola z.s.
 1149
180.
Rank
 Traczyk Kinga
 2008
 K.Sz. Zefir Boguszowice
 1136
181.
Rank
 Nezval Filip
 2003
 TJ Slovan Havířov
 1121
182.
Rank
 Tlon Michał
 2002
 LKS Tworków
 1063
183.
Rank
 Pastuszka Igor
 2008
 K.Sz. Zefir Boguszowice
 1014
184.
Rank
 Bitta Ondřej
 2008
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1000
185.
Rank
 Bohdal Karel
 2001
 TJ Spartak Bílovec
 1000
186.
Rank
 Byma Michael
 1990
 ŠO TJ Velká Polom
 1000
187.
Rank
 Kotas Adam
 2009
 Slavoj Č.Těšín
 1000
188.
Rank
 Machura Jaroslav
 1955
 neregistrovaný
 1000
189.
Rank
 Nezval Petr
 2006
 TJ Slovan Havířov
 1000
190.
Rank
 Bharadwaj Arjun
 2009
 IND
 0
191.
Rank
 Byma Pavel
 1985
 ŠO TJ Velká Polom
 0
192.
Rank
 Gadaa Lukáš
 1983
 ŠK Rajnochovice
 0
193.
Rank
 Husár Ivo
 1972
 ŠO TJ Velká Polom
 0
194.
Rank
 Chovan Anton
 1966
 TJ Mladost Zilina
 0
195.
Rank
 Chvěja Roman
 1969
 ŠK U Freda Darkovičky
 0
196.
Rank
 Jeziorski Piotr
 1978
 LKS Tworków
 0
197.
Rank
 Jeziorski Pavel
 2006
 LKS Tworków
 0
198.
Rank
 Kaminský Rudolf
 1948
 Slovan Havířov
 0
199.
Rank
 Klobouk Jiří
 1971
 šk u lípy Male Hoštice
 0
200.
Rank
 Kopecký Michal
 1964
 ŠO TJ Hradec nad Moravicí
 0
201.
Rank
 Kopecký Matěj
 2007
 Zbrojovka Vsetín
 0
202.
Rank
 Kozel Jan
 1993
 Beskydská šachová škola
 0
203.
Rank
 Kula Tomasz
 1979
 KS "Roszada " Żory
 0
204.
Rank
 Kula Anna
 2008
 KS "Roszada " Żory
 0
205.
Rank
 Lejnar Ondřej
 1985
 ŠK Píšť
 0
206.
Rank
 Lička Alfons
 1953
 ŠK U Freda Darkovičky
 0
207.
Rank
 Ludvová Marie JUDr.
 1950
 TJ Sokol Vítkovice
 0
208.
Rank
 Marčík Miroslav
 1948
 ŠK U Freda Darkovičky
 0
209.
Rank
 Melecký Martin
 2007
 ŠK TJ Dolní Benešov
 0
210.
Rank
 Moravec Hynek
 2003
 ŠO TJ Hradec nad Moravicí
 0
211.
Rank
 Moravec Jindřich
 1948
 ŠK U Freda Darkovičky
 0
212.
Rank
 Peťovský Ľudovít
 1963
 Slezan Opava
 0
213.
Rank
 Peřina Stanislav
 1945
 SK Kravaře
 0
214.
Rank
 Petřik Alfred
 1958
 SK Kravaře
 0
215.
Rank
 Rosenbaum Dominik
 2005
 ŠO TJ Hradec nad Moravicí
 0
216.
Rank
 Sikora Kamil
 1970
 neregistrovaný
 0
217.
Rank
 Skalka Michal
 1998
 ŠK Veselí nad Moravou
 0
218.
Rank
 Uhlíř jiří
 1954
 ŠK Rajnochovice z.s.
 0
219.
Rank
 Zdražila Jaromír
 1945
 ŠO TJ Velká Polom
 0
Opravárenský závod MSA Canis Prosper s.r.o. Klia s.r.o. Bohemia makléřství Rudolf Kriebel Kozák Tour Pedotherm Moravia Votoplast VALKODoprava Danter