Seznam přihlášených hráčů
Č.
Rank
Titul
1.
Rank
GM
 Babula Vlastimil
 1973
 1. Novoborský
 2541
2.
Rank
GM
 Plát Vojtěch
 1994
 ŠK JOLY Lysá nad Labem
 2526
3.
Rank
GM
 Cvek Robert
 1979
 Slavoj Poruba
 2477
4.
Rank
IM
 Kriebel Tadeáš
 1995
 1. Novoborský
 2432
5.
Rank
GM
 Žilka Štěpán
 1988
 1. Novoborský
 2424
6.
Rank
IM
 Zwardoń Vojtěch
 1990
 Beskydská šachová škola
 2396
7.
Rank
IM
 Piesik Piotr
 1990
 Beskydská šachová škola z.s.
 2351
8.
Rank
IM
 Bureš Jaroslav
 1993
  Beskydská šachová škola z.s.
 2347
9.
Rank
IM
 Orzech Dominik
 1982
 Pawłowice
 2340
10.
Rank
IM
 Zpěvák Pavel
 1958
 TJ Vlčnov
 2307
11.
Rank
IM
 Burdalev Kirill
 1991
 Dopravní podnik Praha
 2300
12.
Rank
 Vaněk Ladislav
 1982
 Tatran Litovel
 2240
13.
Rank
 Matějka Pavel
 1974
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2216
14.
Rank
 Veselý Libor
 1987
 Slavoj Poruba
 2205
15.
Rank
FM
 Vrána František
 1960
 ŠK Staré Město
 2204
16.
Rank
FM
 Tymrakiewicz Rafal
 1977
 Silesia Racibórz
 2203
17.
Rank
FM
 Niedbala Bartlomiej
 2004
 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
 2201
18.
Rank
IM
 Klíma Lukáš
 1977
 sk slavoj poruba
 2197
19.
Rank
KM
 Závůrka Roman
 1975
 SK Prostějov
 2183
20.
Rank
 Krajina Aleš
 1958
 TJ Ostrava
 2168
21.
Rank
 Soural Jan
 1976
 TJ Pankrác
 2168
22.
Rank
WGM
 Kulovaná Eva
 1987
 ŠK Gordic Jihlava
 2156
23.
Rank
KM
 Matoušek Petr
 1971
 Přemyslovice
 2132
24.
Rank
WIM
 Rakhmangulova Anastasiya
 1994
 I don’t have a club
 2121
25.
Rank
FM
 Tomaszewski Kacper
 1997
 MKSz Rybnik
 2112
26.
Rank
WGM
 Gawlas Roman
 1998
 SK Jantarov
 2100
27.
Rank
 Sojka Ales
 1977
 Slavia Kromeriz
 2100
28.
Rank
 Sojka Ales
 1977
 Slavia Kromeriz
 2100
29.
Rank
 Gnida Patrik
 1995
 Hošťálková
 2098
30.
Rank
KM
 Rakús Pavel
 1989
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2098
31.
Rank
FM
 Sobek Jaroslav
 1955
 ŠK Karviná
 2094
32.
Rank
 Orzechowski Jacek
 1965
 KSz SILESIA Raciborz
 2072
33.
Rank
 Janusz Raszka
 1955
 Slavoj Cesky Tesin
 2065
34.
Rank
KM
 Suchánek Miroslav
 1991
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2065
35.
Rank
 Kudla Richard
 1991
 Slavoj Poruba
 2055
36.
Rank
FM
 Lys Josef
 1957
 Sokol Brušperk
 2049
37.
Rank
 Bulava Petr
 1980
 Slavoj Poruba
 2038
38.
Rank
WFM
 Zpěváková Jana
 1994
 ŠK Staré Město
 2034
39.
Rank
 Zdražil Tomáš
 1985
 Jezdci Jundrov
 2028
40.
Rank
 vysoglad petr
 1969
 tatra kopřivnice
 2026
41.
Rank
 Havelka Ondřej
 2000
 Šachy Hošťálková z.s.
 1999
42.
Rank
 Didi Jan
 1963
 TJ Ostrava
 1991
43.
Rank
FM
 Čempel Jaroslav
 1960
 ŠK Slavoj Poruba
 1987
44.
Rank
KM
 Cudnik Andrzej
 1955
 Rybnik
 1985
45.
Rank
FM
 Valenta Vít Václav
 1978
 TJ Sokol Velké Losiny
 1984
46.
Rank
 Podlesný Pavel
 1960
 Baník Havířov
 1982
47.
Rank
 Benes Miroslav
 1978
 Slavia Kromeriz
 1980
48.
Rank
 Jelínek Marek
 1971
 TJ Ostrava
 1957
49.
Rank
KM
 Očkay Tomáš
 1982
 Slavoj Poruba
 1955
50.
Rank
 Svoboda Petr
 1972
 ŠK Dobrovice
 1945
51.
Rank
 Pacl Václav
 1944
 TJ Slovan Havířov
 1943
52.
Rank
 Cieslak Wiktoria
 2000
 MKSz Rybnik
 1938
53.
Rank
 řezníček marcel
 1967
 šktp hrabyně
 1938
54.
Rank
 Kharchenko Michail
 2006
 ŠK Vinary
 1937
55.
Rank
 Ondrejka Pavel
 1975
 SK Bruntál
 1932
56.
Rank
 Melecký Jaroslav
 1966
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1903
57.
Rank
 hrbacek mroslav
 1956
 tj zlate hory
 1900
58.
Rank
 Nováček Pavel
 1965
 Šachový klub Ostrava Jih
 1896
59.
Rank
 Bokhnak Timofey
 2007
 ŠK Vinary
 1894
60.
Rank
 Pán Vladimír
 1970
 Tatran Litovel
 1892
61.
Rank
 Vránová Zdeňka
 1963
 ŠK Staré Město
 1892
62.
Rank
 Kolář Stanislav
 1962
 ŠK Šenov
 1885
63.
Rank
KM
 Sládek Vladislav
 1979
 ŠK Merta Slavkov u Brna
 1882
64.
Rank
 Pardy Jiří
 1981
 ŠK Orel Opava
 1881
65.
Rank
 Kania Dominik
 2004
 Skoczek Czerwionka
 1870
66.
Rank
 Vizner Jaroslav
 1957
 Tjbanikhavirov
 1865
67.
Rank
 Blecha Josef
 1954
 Sokol Brušperk
 1852
68.
Rank
 Jarolím Jan
 1992
 Slavoj Poruba
 1850
69.
Rank
 Podlesný Petr
 1954
 Baník Havířov
 1840
70.
Rank
 Bergloviec Jan
 1982
 Pogo Budišov
 1838
71.
Rank
 Bartoš Michal
 1960
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1826
72.
Rank
bez
 Kaliszuk Kamil
 2005
 UKS Hetman Częstochowa
 1817
73.
Rank
 Lipovský Tomáš
 1959
 Sokol Brušperk
 1812
74.
Rank
 Kramář Lumír
 1985
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1810
75.
Rank
 Krieblová Blažena
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1805
76.
Rank
 petkovsky patrik
 1989
 sachy krnov
 1803
77.
Rank
 Tvrdy Petr
 1978
 Dobra
 1800
78.
Rank
 Trombík Karel
 1958
 TJ Ostrava
 1798
79.
Rank
 vlachopulos georgis
 1955
 sachy krnov
 1790
80.
Rank
 Jaroš Bohumil
 1948
 OVA JIH
 1788
81.
Rank
 Posluszny Tomasz
 2002
 Mksz Rybnik
 1788
82.
Rank
 Křefký Manfred
 1964
 ŠK Píšť
 1785
83.
Rank
 Dostál Radim
 1978
 ŠK Slavoj Poruba
 1774
84.
Rank
 Cyroň Karel
 1948
 ŠK Hoštálkovice
 1769
85.
Rank
 Jaššo Slavomír
 1980
 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou
 1754
86.
Rank
 Novák Zdeněk
 1953
 TJ Bystřice pod Hostýnem
 1753
87.
Rank
 Godovský Jiří
 1960
 SK Kravaře
 1750
88.
Rank
 Snášel Michal
 1992
 SK Rošáda Prostějov
 1749
89.
Rank
 Stania Petr
 1963
 žadný
 1736
90.
Rank
 Zpěváková Kateřina
 1961
 Dolní Němčí
 1735
91.
Rank
 Tokarský Radovan
 1954
 Dynamo DP Ostrava
 1729
92.
Rank
 Hasinski Krytian
 1956
 Fundacja Elektrowni Rybnik
 1717
93.
Rank
 Hapka Tomáš
 1974
 ŠK Rajnochovice
 1704
94.
Rank
 Bělka Lubomír
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1695
95.
Rank
 Tomczyk Piotr
 1973
 SK Stonava
 1695
96.
Rank
 Duda Ondřej
 1996
 ŠK 1935 Bolatice
 1694
97.
Rank
 Nešpor Ivan
 1942
 Šachový klub Šenov, z.s.
 1692
98.
Rank
 Crha Břetislav
 1958
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1691
99.
Rank
 Kovács Viliam
 1958
 Orel Opava
 1689
100.
Rank
 Kopcová Ludmila
 2001
 TJ Ostrava
 1668
101.
Rank
 Kudla Martin
 1988
 žádný
 1656
102.
Rank
 Matlocha Lubomír
 1959
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1654
103.
Rank
 Rychlík Zdeněk
 1953
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1646
104.
Rank
 Petrov Nikolaj
 1953
 šk šenov
 1632
105.
Rank
 Czernecki Andrzej
 2006
 Hetman Częstochowa
 1631
106.
Rank
 Opluštil Jiří
 1946
 TJ Spartak Bílovec
 1631
107.
Rank
 Špála Jiří
 1949
 Šachový klub Ostrava Jih
 1628
108.
Rank
 Tomíček Alfons
 1935
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1620
109.
Rank
 Kotula Josef
 1956
 Šachový klub Píšť, z.s.
 1613
110.
Rank
 Rakhmangulova Iulia
 1969
 I don’t have a club
 1608
111.
Rank
 Witczak Borys
 2011
 UKS Hetman Czestochowa
 1603
112.
Rank
 Tyleček Drahomír
 1958
 tj Ostrava
 1600
113.
Rank
 Vlček Antonín
 1952
 TJ Vítkov
 1600
114.
Rank
 Sputowski Jakub
 2006
 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
 1596
115.
Rank
 Myška Dušan
 1959
 TJ Bystřice pod Hostýnem
 1590
116.
Rank
 Jančálek Jan
 1946
 ŠO TJ Vítkov
 1584
117.
Rank
 Vojvodík Robert
 1970
 ŠK Orel Opava
 1584
118.
Rank
 Gajda Rostislav
 1962
 Slavoj Poruba
 1581
119.
Rank
 Tkadleček Petr
 1965
 TJ Frenštát pod Radh.
 1579
120.
Rank
 Brezík Petr
 1949
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1576
121.
Rank
 Repák Jan
 1990
 TJ Ostrava
 1575
122.
Rank
 Macura Jiří
 1969
 A
 1569
123.
Rank
 Hampl Pavel
 2002
 Tatran Litovel
 1563
124.
Rank
 Moravec Hynek
 2003
 TJ Hradec nad Moravicí
 1558
125.
Rank
 Gadas Lukáš
 1983
 ŠK Rajnochovice
 1552
126.
Rank
 ZYLA PaweL
 1995
 MUKS CIESZYN
 1550
127.
Rank
 Krzysztof Cieply
 2007
 UKS Baszta
 1537
128.
Rank
 Benek Jiří
 1968
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1528
129.
Rank
 Kwiatkowski Zygmunt
 1945
 KSz SILESIA Raciborz
 1510
130.
Rank
 Hasinski Sebastian
 1984
 Fundacja Elektrowni Rybnik
 1502
131.
Rank
 Strachota Jan
 1979
 ŠK PÍŠŤ
 1500
132.
Rank
 Karásek Jaroslav
 1955
 Pogo Budišov nad Budišovkou
 1490
133.
Rank
 Kondys Piotr
 2006
 KSz "Silesia" Racibórz
 1475
134.
Rank
 Surala Jaroslav
 1992
 Šachový klub Ostrava-Jih
 1470
135.
Rank
 Peterek Zbyněk
 1995
 TJ Ostrava
 1468
136.
Rank
 Moczala Maja
 2009
 UKS BASZTA Wodzisław Śląski
 1461
137.
Rank
 Dubový Marek
 1997
 Šachový klub Bruntál
 1460
138.
Rank
 Souralová Venuše
 1978
 Unichess
 1459
139.
Rank
 Kusyn Oliver
 2016
 TJ Dolní Benešov
 1456
140.
Rank
 Kundrát Jiří
 1964
 ŠO TJ Vítkov
 1450
141.
Rank
 Peřina Stanislav
 1945
 SK Kravaře
 1450
142.
Rank
 Sakaev Konstantin
 2001
 TJ Ostrava
 1446
143.
Rank
 Slanina Maxmilián
 1958
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1434
144.
Rank
 Wojs Alicja
 2009
 UKS Baszta Wodzisław Śląski
 1432
145.
Rank
 Boiko Artem
 2008
 UKS Baszta Wodzisław Śląski
 1427
146.
Rank
 Stypka Sebastian
 2005
 Rodlo Opole
 1423
147.
Rank
 Kundrát Jiří
 1964
 ŠO TJ Vítkov
 1420
148.
Rank
 Kilián Zdeněk
 1964
 ostrava jih
 1419
149.
Rank
 Blokscha Vladimír
 1960
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1417
150.
Rank
 Borský Patrik
 1981
 Sk pišť
 1414
151.
Rank
 Karalchuk Aliaksei
 2001
 Rodlo Opole
 1412
152.
Rank
 Machura Jaroslav
 1948
 Neregistrovaný
 1409
153.
Rank
 Barčik Peter
 1953
 Šachový klub Ostrava-Jih
 1401
154.
Rank
 Bošňák Ondrej
 1969
 ŠK OSTRAVA -JIH
 1400
155.
Rank
 Šauman Petr
 1961
 TJ Vítkov
 1393
156.
Rank
bez
 Figa Karolina
 2011
 KSz ZEFIR Boguszowice
 1385
157.
Rank
 Kopecký Michal
 1964
 TJ Hradec nad Moravicí
 1340
158.
Rank
 Röhlich Roman
 1969
 ŠO U Lípy Malé Hoštice
 1331
159.
Rank
 Lach Marek
 1974
 MUKS Cieszyn
 1322
160.
Rank
 Kovalčík Adam
 2007
 ŠK Orel Opava
 1320
161.
Rank
 Walaszczyk Mikolaj
 2006
 UKS Baszta Wodzisław Śląski
 1314
162.
Rank
 Ludvová Marie
 1950
 Sokol Vítkovice
 1272
163.
Rank
 Martin Klimeš
 2008
 ŠK Zábřeh
 1272
164.
Rank
 Tyrna Filip
 2009
 MUKS Cieszyn
 1268
165.
Rank
 Rzepka Marcin
 2006
 Mksz Rybnik
 1242
166.
Rank
 Oles Mateusz
 2010
 Mksz Rybnik
 1233
167.
Rank
 Martikán Jiří
 1975
 Beskydská šachová škola
 1232
168.
Rank
 Křefký Jakub
 2003
 ŠK Píšť wtf
 1217
169.
Rank
 Ladislav Pirhala
 1948
 Dynamo DP Ostrava
 1200
170.
Rank
 Robert Kozelský
 2016
 Dynamo DP Ostrava
 1200
171.
Rank
 Staniczek Kacper
 2011
 UKS BASZTA
 1189
172.
Rank
 Kožušník Zbyněk
 1959
 ŠK Píšť
 1185
173.
Rank
 Bańdura Jakub
 2003
 KSz Silesia Racibórz
 1183
174.
Rank
 Martikánová Amálie
 2013
 Beskydská šachová škola
 1166
175.
Rank
 Glajc Nikodem
 2009
 MUKS Cieszyn
 1151
176.
Rank
 Bihari Matěj
 2005
 TJ Bystřice pod Hostýnem
 1108
177.
Rank
 Klapuch Dominik
 2005
 Slezan Opava
 1108
178.
Rank
 Tyrna Stanisław
 2011
 MUKS Cieszyn
 1090
179.
Rank
 Jelínek Vojtěch
 2009
 TJ Ostrava
 1089
180.
Rank
 Melecký Martin
 2007
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1085
181.
Rank
 Rduch Diana
 2010
 UKS Baszta Wodzisław Śląski
 1068
182.
Rank
bez
 Glajc Ireneusz
 1983
 Cieszyn
 1066
183.
Rank
bra
 RETERSKI WIKTOR
 2012
 Akademia Szachowa Gliwice
 1066
184.
Rank
 Babula Tomáš
 2011
 ŠK Staré Město
 1065
185.
Rank
 Babulová Mariana
 1979
 ŠK Staré Město
 1000
186.
Rank
 Horáček Vladimír
 1968
 neregistrovaný
 1000
187.
Rank
bez
 Krzystala Tymoteusz
 2010
 UKS Baszta Wodzisław Slaski
 1000
188.
Rank
 Fráňa Jan
 2011
 Šachový klub Ostrava Jih
 0
189.
Rank
 Fráňa Bedřich
 1972
 Doprovod Jana Fráni
 0
190.
Rank
 Chramosta Pavel
 2003
 žádný
 0
191.
Rank
 Joško Jiří
 1962
 ŠK Píšť
 0
192.
Rank
 Kowal Kajetan
 2001
 Opole
 0
193.
Rank
 Matyska Samuel
 2010
 TJ Bystřice pod Hostýnem
 0
194.
Rank
 Matyska David
 2010
 TJ Bystřice pod Hostýnem
 0
195.
Rank
 Mika Lukáš
 2003
 Žádný
 0
196.
Rank
 Plekanec Viktor
 2004
 Duras Brno
 0
197.
Rank
 Pravda Tomáš
 2003
 TJ Vítkov
 0
198.
Rank
 Štencel Martin
 2007
 Orel Opava
 0
199.
Rank
 Tellinger David
 2009
 TJ Bystřice pod Hostýnen
 0
200.
Rank
 Tomanik Maciej
 2003
 Opole
 0
201.
Rank
 Zeman Daniel
 2006
 žádný
 0
Opravárenský závod MSA Canis Prosper s.r.o. Klia s.r.o. Bohemia makléřství Rudolf Kriebel Kozák Tour Pedotherm Moravia Votoplast VALKODoprava