Seznam přihlášených hráčů
Č.
Rank
Titul
1.
Rank
 Tomíček Alfons
 1935
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1709
2.
Rank
 Kwiatkowski Zygmunt
 1945
 KSz SILESIA Raciborz
 1520
3.
Rank
 Kubelka Jaroslav
 1948
 TJ Fulnek
 1311
4.
Rank
 Ladislav Pirhala
 1948
 Dynamo DP Oostrava
 1400
5.
Rank
 Špála Jiří
 1949
 šachový klub Ostrava-Jih
 1657
6.
Rank
 Bagar Miroslav
 1951
 TJ Sokol Vítkovice
 1364
7.
Rank
 Kozelský Robert
 1953
 Dynamo DP Oostrava
 0
8.
Rank
 Rychlík Zdeněk
 1953
 TJ Sokol Dobrá
 1662
9.
Rank
 Hulva Václav
 1955
 O
 0
10.
Rank
 Karásek Jarslav
 1955
 Pogo Budišov nad budišovkou
 1636
11.
Rank
FM
 Sobek Jaroslav
 1955
 ŠK Karviná
 2088
12.
Rank
 Diviš Libor
 1956
 ŠK BystrcOilers
 1801
13.
Rank
 Tyleček Drahomír
 1958
 tj Ostrava
 1743
14.
Rank
 Matlocha Lubomír
 1959
 Rychvaldský spolek šachový 1945
 1615
15.
Rank
FM
 Čempel Jaroslav
 1960
 ŠK Slavoj Poruba
 1986
16.
Rank
 Šafarčík Miroslav
 1962
 ŠK Hošťálkovice
 1536
17.
Rank
KM
 Didi Jan
 1963
 TJ Ostrava
 1990
18.
Rank
 Nováček Pavel
 1965
 ŠK Ostrava-Jih
 1896
19.
Rank
 Orzechowski Jacek
 1965
 KSz SILESIA Raciborz
 2057
20.
Rank
 Petr Tkadleček
 1965
 TJ Frenštát pod Radhoštěm
 1775
21.
Rank
 Vavřínek Radomír
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1628
22.
Rank
 Dibák Jan
 1967
 ŠK Hošťálkovice
 1446
23.
Rank
KM
 Záleský Karel
 1972
 Slezan Opava
 1977
24.
Rank
 Hapka Tomáš
 1974
 ŠK Rajnochovice
 1717
25.
Rank
FM
 Břečka Ivan
 1977
 TJ Ostrava
 2202
26.
Rank
IM
 Klíma Lukáš
 1977
 sk slavoj poruba
 2193
27.
Rank
 Gadas Lukáš
 1983
 ŠK Rajnochovice
 1555
28.
Rank
 Kondula Lukáš
 1983
 ŠK Slavoj Poruba
 1895
29.
Rank
 Kramář Lumír
 1985
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1810
30.
Rank
 Krygiel Robin
 1988
 Tj Slovan Havirov
 1478
31.
Rank
 Rakús Pavel
 1989
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2119
32.
Rank
 Urbaník Lukáš
 1990
 TJ Slávia CAISSA Čadca
 1966
33.
Rank
 Kotas Vojtěch
 1991
 Slovan Ostrava
 1523
34.
Rank
 Kudla Richard
 1991
 ŠK Slavoj Poruba
 2001
35.
Rank
 Šmoková Jana
 1994
 Bez klubu.
 0
36.
Rank
IM
 Kriebel Tadeáš
 1995
 1. Novoborský ŠK
 2432
37.
Rank
 Peterek Zbyněk
 1995
 TJ Ostrava
 1400
38.
Rank
 Huvar Jan
 1999
 TJ Ostrava
 1381
39.
Rank
 Bohdal Karel
 2001
 TJ Spartak Bílovec
 1527
40.
Rank
 Smuda Tomasz
 2005
 MKSz Rybnik
 1507
41.
Rank
 Antoni Dylong
 2008
 Szach Mat Zabrze
 1205
42.
Rank
 Alicja Wojs
 2009
 UKS Baszta Wodzisław Śląski
 1365
Opravárenský závod MSA Canis Prosper s.r.o. Klia s.r.o. Bohemia makléřství Rudolf Kriebel Kozák Tour Pedotherm Moravia Votoplast VALKODoprava