Picantem na Orly do Slavkova
jsme se dnes, my déčkaři vypravili a udělali jsme moc dobře....
Kriebel Rudolf
vloženo: 5.12.2016
0x
1017x

Po náročném sobotním stěhování klubovny, byli někteří jedinci (Lum) fyzicky lehce porouchaní, ale přes to bojovali jako lvi..... Já si dal ráno při mínus pěti výšlap na Benešov a docela jsem podcenil hadry na sebe. Na parkoviště jsem dorazil minutu po čase Č. Tam už čekala osádka prvního vozu včele s kapitánkou bez mobilu, který zůstal u tatíka v autě o dvě stě km jinde.... Druhý vůz se zpozdil, tak jsme tam klepali kosu. Pavel s modrým Picantem dojel pět minut po čase Č s neskutečným řevem. Nechápal jsem, jak přehrávač Pikoše dokáže udělat takový rámus. S porouchaným zábřežákem jsme to museli přežít, neboť řidič je asi hluchý. Červenému autu s Jardou jsme ufikli a chudáci neznalí to vzali na uzavřený Komárov……Orlíci bez Bohouška (určitě nás sledoval z obláčků) už na nás netrpělivě čekali. Nasadili to nejlepší co měli, ale my se nezalekli. Nejprve na osmé zavěsil Tomáš, fakt, dal mat na c7, aniž to soupeř postřehl…, pak o desku výš vítězí Terezka. Vedeme dva nula. Přidávám při nestejnobarevných střelcích půlku, to nešlo, ačkoliv jsem to kroutil ze všech stran. Také jsem byl po včerejšku utýraný, už nikdy SUP! Utrápený Lumír (rovněž SUP) půlí, 3:1. První deska Pavel v pozici asi kapku lepší, ale ještě na dlouho si také plácl se soupeřem - 3,5:1,5. Myslím na páté desce, má Jarda nabídku remízy. Kvalita více, ale také by to šlo ztuha. Čekáme na Jitku, kdy soupeři ve vyhrané pozici zakroutí krkem. Nestalo. Nabídla remízu a soupeř bez váhání přijímá, i když tím Orlíci zápas prohrávají. Co nedokáže strach z prohry….4,5:2,5. Poslední mohykán na čtvrté desce Pavel v dámské koncovce také dává slečně Skočkové za remízu. V autě říkal, že to měl lepší, Houdini mi ukázal, že to bylo přesně naopak….Krásný den. Ve Slavkově jsem si chtěl v pravé poledne prohlédnou protější kostelík. Byl pod zámkem. Také nebylo nic z koukání na céčko. Dorazili jsme na finiš, když Lubko zamykal klubovnu a Hrabyňáci se soukali do auta. Na závěr poznatky: nechal jsem se vylodit v Bolaticích a mazal na Bohuslavice po Bolatické. Je to o deset minut delší než po hlavní do Benešova. Ale v tom poli žádné auto, skvělé. A jsme druzí. Také skvělé.....

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
27.10.2018

MMaS mládeže do 16 let

SK Slavia Orlová ve spolupráci s Moravskoslezským krajským šachovým svazem pořádá ve dnech 27.10.-1.11.2018 Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16. Akce se mohou zúčastnit všechny děti narozené 2003 a mladší registrovaní v klubech na území Moravy a Slezska. Mládežníci z ŠK TJ Dolní Benešov se turnaje zúčastní, více informací získáte u trenéra mládeže Pavla Rakúse.
Akce
Vítězem MKO opět IM Zwardoň
Již počtvrté v řadě se stal vítězem tradičního Memoriálu Karla Osmančíka IM Vojtěch Zwardoň. Tentokrát mu k tomu stačilo 7 výher v prvních 7 kolech a pak 2 pojišťovací remízy. Nejlepší hráčem DB byl na 8. místě Pavel Matějka. Turnaj mládeže vyhrál Stanislav Oborný z TJ Ostrava. Celkem se zúčastnilo 131 hráčů v obou turnajích.
Kniha
Poslední vzkaz:
21.10.2018 v 22:39 (Pavel)
Celkový počet vzkazů: 6024