PF 2017
Vánoční přání a vše nejlepší v roce 2017!
Vavřínek Tomáš
vloženo: 24.12.2016
0x
972x

Dovoluji si tímto našim členům, rodičům našich dětí, šachovým přátelům ze spřátelených klubů i všem ostatním našim sympatizantům popřát krásné a klidné Vánoce, plné pohody, radosti a spokojenosti. Přeji Vám, abyste radost uměli přijímat, ale především také rozdávat. Přeji Vám, abyste tyto stále nevšední dny strávili tak, jak si jen přejete. Přeji Vám, abyste si odpočinuli, alespoň na chvíli zapomněli na každodenní shon, který většinu z nás v běžném čase dnešní doby pronásleduje. Věnujme se svým nejbližším, věnujme se těm, na které se můžeme kdykoliv spolehnout, zkusme jim třeba poděkovat. Já děkuji všem, kteří podporují náš klub, ať již přímo aktivní prací nebo jakkoliv jinak. Velmi dobře si uvědomuji, že téměř u všech jde čas, věnovaný naší zálibě, na úkor soukromých aktivit, nejčastěji na úkor aktivit rodinných. Velmi si toho vážím! Do roku 2017 Vám i Vašim blízkým přeji především pevné zdraví, správnou dávku štěstí, úspěchů a spokojenosti. Nám všem pak přeji, aby i v roce 2017 byla stále přízeň bohyně Caissy nakloněna na naši stranu šachovnice a vedla nám ruku jen k těm nejlepším tahům, k nejlepším tahům nejen za šachovnicí. Těším se na další setkání a spolupráci s Vámi všemi!

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
28.9.2018

MČR juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018

Sportovní klub Vyškov, zapsaný spolek pořádá ve dnech 28.9.-29.9.2018 ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Vyškov za finanční podpory Města Vyškova MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018. Mistrovství je otevřené pro všechny hráče narozené 1998 a mladší.
Akce
Vítězem MKO opět IM Zwardoň
Již počtvrté v řadě se stal vítězem tradičního Memoriálu Karla Osmančíka IM Vojtěch Zwardoň. Tentokrát mu k tomu stačilo 7 výher v prvních 7 kolech a pak 2 pojišťovací remízy. Nejlepší hráčem DB byl na 8. místě Pavel Matějka. Turnaj mládeže vyhrál Stanislav Oborný z TJ Ostrava. Celkem se zúčastnilo 131 hráčů v obou turnajích.
Kniha
Poslední vzkaz:
23.9.2018 v 22:23 (Ra)
Celkový počet vzkazů: 6015