PF 2017
Vánoční přání a vše nejlepší v roce 2017!
Vavřínek Tomáš
vloženo: 24.12.2016
0x
1125x

Dovoluji si tímto našim členům, rodičům našich dětí, šachovým přátelům ze spřátelených klubů i všem ostatním našim sympatizantům popřát krásné a klidné Vánoce, plné pohody, radosti a spokojenosti. Přeji Vám, abyste radost uměli přijímat, ale především také rozdávat. Přeji Vám, abyste tyto stále nevšední dny strávili tak, jak si jen přejete. Přeji Vám, abyste si odpočinuli, alespoň na chvíli zapomněli na každodenní shon, který většinu z nás v běžném čase dnešní doby pronásleduje. Věnujme se svým nejbližším, věnujme se těm, na které se můžeme kdykoliv spolehnout, zkusme jim třeba poděkovat. Já děkuji všem, kteří podporují náš klub, ať již přímo aktivní prací nebo jakkoliv jinak. Velmi dobře si uvědomuji, že téměř u všech jde čas, věnovaný naší zálibě, na úkor soukromých aktivit, nejčastěji na úkor aktivit rodinných. Velmi si toho vážím! Do roku 2017 Vám i Vašim blízkým přeji především pevné zdraví, správnou dávku štěstí, úspěchů a spokojenosti. Nám všem pak přeji, aby i v roce 2017 byla stále přízeň bohyně Caissy nakloněna na naši stranu šachovnice a vedla nám ruku jen k těm nejlepším tahům, k nejlepším tahům nejen za šachovnicí. Těším se na další setkání a spolupráci s Vámi všemi!

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
26.12.2018

1. ročník XMAS JESENÍK OPEN

Na 1. ročník mezinárodního šachového turnaje XMAS JESENÍK OPEN se můžeme těšit o vánočních prázdninách. Hraje se švýcarským systémem na 7 kol s tempem 2x 90 min + 30s/tah. Přihlášky je možné zaslat dle přiložených propozic do 30.11.2018.
Akce
Úspěšný víkend pro DB
Tento víkend se Dolnímu Benešovu vydařil - v sobotu se podařilo zorganizovat turnaj pro začátečníky, kterého se zúčastnilo plných 30 dětí z Dolního Benešova, Bolatic, Velké Polomi, Hlučína, Bohuslavic a polského Tworkowa. V neděli pak vyhrála obě dvě družstva - "A" v Kopřivnici nečekaně vysoko 6-2 a "C" doma proti Vítkovu 5,5-2,5.
Kniha
Poslední vzkaz:
15.12.2018 v 09:58 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6075