Mistrovství ČR dětí do 8 let
Naši nejmladší talenti bojovali o víkendu v Malenovicích na otevřeném Mistrovství ČR chlapců a děvčat do 8 let a nezklamali.
Vavřínek Radomír
vloženo: 16.5.2010
0x
271726x

Ve dnech 15. - 16. 5. se uskutečnilo v Malenovicích v Hotelu Petr Bezruč "Mistrovství ČR dětí do 8 let". Pořadatelem byla z pověření Šachového svazu ČR Beskydská šachová škola Frýdek - Místek.Ve startovních listinách bylo zapsáno celkem 106 hráčů - 88 chlapců a 18 děvčat. V turnaji chlapců měl náš šachový klub TJ MSA Dolní Benešov zastoupení v Jakubu Křefkém, který měl startovní číslo 57 a v turnaji patřil mezi ty mladší. Nakonec zaznamenal 4 vítězství, jednu remízu, což znamenalo 4,5 bodů a 44. místo, které je v jeho věku solidním výsledkem. Naše naděje se více upínaly k turnaji dívek, kde jsme měli dvě želízka : Terezu Gemsovou a o rok mladší Kateřinu Annu Janošovou, které v našem tréninkovém středisku mládeže připravuje GM Vladimír Talla. Holky bojovaly po celý turnaj v horní polovině turnaje, ale na čelní příčky nakonec nestačily. Obě získaly 5 bodů a skončily v první desítce, což je velmi pěkný výsledek. Lepší pomocné hodnocení měla Terezka, která obsadila krásné 6. místo a na Katku zbyla 9. příčka. Je ale o rok mladší a příště to může být klidně medaile. Náš šachový klub se neztratil ani na tomto nejmladším Mistrovství ČR, což je velký příslib do budoucna. Upravené pořadí obou turnajů si můžete stáhnout z archivu výsledků a vše ostatní o turnajích najdete na stránkách pořadatele z Frýdku-Místku.

Výsledky:

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.