Kriebel Rudolf
vloženo: 25.3.2012
0x
271755x

Vítězem 27. ročníku rapid turnaje v Bohuslavicích (okr. Opava) se stal GM Robert Cvek (2539) z 1. Novoborského ŠK, když s přehledem získal 8 bodů z devíti možných. Se sedmi body na druhé příčce skončil IM Vojta Plát (2417), následován shodným počtem bodů, ale horším pomocným hodnocením, Kryzysztofem Banasikem (2224) z TJ Město Albrechtice a GM Petrem Veličkou (2462) z ŠK Labortech Ostrava. Šest a půlbodových bylo šest s lídrem FM Ivanem Břečkou (2316). Čerstvý mistr ČR v H16 a H20, FM Tadeáš Kriebel (2330) z Beskydské šachové školy, obhájil své loňské prvenství v souběžně pořádaném turnaji o šachového přeborníka obce, když jako občan Bohuslavic získal již popáté za sebou pohár a finanční cenu za nejlepšího místního šachistu. Vloni se nedařilo GM Veličkovi (2462), letos jej vystřídal třetí velmistr v turnaji GM Talla z BŠŠ, který se šesti body skončil až čtrnáctý. Turnaje se zúčastnilo v jeho historii rekordního počtu 93 hráčů, snědlo 150 koláčů, vypilo dva a půl litru slivovice a číšník Ota z místní restaurace konstatoval, že mu taky málem došly zásoby kořalky. Takže na všech frontách úspěšná sobota......

Výsledky:

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.