V Pišču baby dřišču
To byl zase den....
Kriebel Rudolf
vloženo: 9.12.2018
0x
322x

Chtěl bych být mým kapitánem. C družstva. V neděli jsme nastoupili v okrese proti Píšti. Kapitán Lumír před utkáním poslal plán dopravy a seznam účastníků. Lubko v neděli ráno třikrát překopal plán dopravy. Lumír jako kapitán si nechal vozidlo přistavit ráno v 8:35 k baráku. David šel pěšky z Bolatic do Benešova, protože mu zase nejelo auto. Po dojezdu do Píště se ptám kapitána: kde hrajem? Odpověď "Nevím". Štěstí, že si Radík pamatoval hospodu, kterou naposledy v Píšti po zápase navštívil. Pak nám Lum ukázal video, co že je to zač auto Hyunday. I presidentovi Tomášovi, který si s touto skvělou značkou dojel pro nulu až z jihu Moravy. No , nachechtali jsme se. Hrací místnost na hřišti. Ementál je celistvý materiál, tam fučelo ze všech stran. Nejvíce zhora a od podlahy. Já u dveří. Pořád někdo chodil ven. Já jen boty na léto, prsty na nohou začínaly modrat. naštěstí i na soupeře ta počáteční zima nepůsobila dobře a v 10:30 když jsme to vydýchali, tak exnul. Mí spoluhráči slintali závistí, vedle hospa, bod v kabeli a já byl šofér....Tak jsem se přesunul do domácího tepla. Ještě než jsem stačil dát kuřecí řízek, volá kapitán, ať nafárám. Dojedu za 4 minuty do Píště. Bum, bum, bum ozývá se z blízké střelnice. Fakt špica pro okolní zástavbu. Lepší si to nemohli píšťané ani vymyslet. Radík , když mne již v hospě spatří, nasouká bleskem do sebe piviště a padáme. Jedeme na Bolatice, říká kapitán Lumír. No jo, ale to jsme již kilometr za odbočkou. Tak to beru přes Bělou, v tu chvíli volá Tom z áčka, zda-li nejedu přes benešov. Nejedu. Jedu přes Chuchelnou. Nakonec jsem najel za tu neděli 74 km. Fakt, díky, kapitáne Lumíre za perfektní organizaci dopravy. Když nic, tak aspoň je s tebou sranda.... Je také pravdou, že Tomáš president toho najel více a ještě k tomu ani nevyhrál To pak už naštve...V každém případě si odpoledne baby v píšti zdřistly, že místní šachisté dostali vylágoš 2:6, a že se budou muset za ně příště lépe pomodlit a ne to odbýt jako dnes na ranní.....

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
18.5.2019

Ukončení sezóny 2018-19 - volební VH

ŠK TJ D.Benešov pořádá v sobotu 18.5. od 17.30 hod. pro své hráče UKONČENÍ SEZÓNY 2018-19 S VOLEBNÍ VALNOU HROMADOU.
Akce
MČR/družstva střídavě oblačno
Ohlédnutí za právě skončeným MČR mládeže najdete v samostatném článku. Naši hráči zaznamenali nadprůměrné i mírně horší výsledky. V KS se nepodařilo vyhrát "B", které doma pouze remizovalo s Krnovem 4-4. "D" v posledním zápase sezony podlehlo Bolaticím 2 ku 3.
Kniha
Poslední vzkaz:
16.4.2019 v 11:00 (JVK)
Celkový počet vzkazů: 6143