Nesolidární a rasističtí
Jsme jako šachisté takoví?
Kriebel Rudolf
vloženo: 31.12.2018
1x
404x

V dnešním silvestrovském deníku Právo sociolog a europoslanec Jan Keller varuje před šachy. Varuje před skrytými hrozbami, které jsou ve hře jejich autorem zakódovány. Ať už se jedná o rasismus či nesolidárnost. Z jakého důvodu má bílý přednost před černým v zahájení při výkopu? Proč si figurky navzájem nepomáhají, ale tvrdě na sebe útočí? Jak je to vůbec možné v takovém katolickém Polsku, ptám se. Kde se ztratila solidárnost? A tím se dostávám k meritu věci. Kde se poděla úcta ke staršímu, kde zmizela odměna za dopravní služby, servis s postavením ke vchodovým dveřím, pane Radomíre Vavřínku? Proč jste mne v pátek na Memoriálu nechutně porazil a ještě měl nechutné poznámky vítěze? Žádná solidarita, žádná ohleduplnost ! Nic ! Z důvodu skutečnosti, že nakladatelství zmíněného deníku zakazuje jakékoliv publikování obsahu jinými osobami (asi pod hrozbou mastné pokuty, což kopíristovi Plátovi nic neříká…), je na Vás čtenářích sehnat si zmíněný článek a celý si je přečíst. Je opravdu výživný. Mrzí mne však to, že i přes reklamu novin od nich nedostanu ani floka… Výstřižek pro šetřílky hodím na nástěnku do klubovny. Spokojenost a jen samé výhry v roce 2019 přeje všem, kteří mají trpělivost číst jeho zdejší kidy autor tohoto článku.

Webové stránky:
https://www.periodik.cz/predplatne/casopis.php?akce=vydani&titul=7101&rok=2018&vydani=1231

Komentáře (1):
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
BVB napsal 1.1.2019 v 11:57:
Rudo, jedna kamarádská rada do Nového roku - Věnuj se více své milé ženě a nebudeš pak mít čas, věnovat se kravinám.
Turnaj
...
Akce
21.9.2019

33. ročník Memoriálu K. Osmančíka

ŠK TJ Dolní Benešov pořádá v sobotu 21.9.2019 již 33.ročník mezinárodního rapid turnaje - MEMORIÁL KARLA OSMANČÍKA.
Akce
Sezona 2018/2019 ukončena
Volební valnou hromadou byla 18.5. ukončena sezona 2018/19. Prezidentem ŠK byl na další 3 roky zvolen opět Tomáš Vavřínek, výbor doznal celkově dvou změn a bude nyní zasedat ve složení: Lubomír Bělka, Rudolf Kriebel, Radim Krupa, Pavel Rakús, Maxmilián Slanina a Tomáš Vitásek, přičemž ho povede prezident klubu.
Kniha
Poslední vzkaz:
18.8.2019 v 21:46 (admin)
Celkový počet vzkazů: 6186