V sobotu 21. 09. 2019 na rapid a guláš
Čas letí jako splašený kůň a sobota tady bude jedna dvě…..
Kriebel Rudolf
vloženo: 17.9.2019
0x
497x

Je těžké co vymýšlet na zaběhnuté věci. Letos však jednu novinku máme. Obědové jídlo bude hovězí guláš. Testovali jsme jej v klubovně před dvěma týdny a prošel zkouškou. Jakou známku mu udělíte, to budete vědět po jeho zkonzumování. Novinka spočívá v tom, že ti z vás, kteří jste si guláš objednali v přihlášce jej máte garantovaný na 100%. U prezence zaplatíte startovné plus 75,-Kč za guláš. A obdržíte lísteček k odběru. Ti z vás, co si neobjednali a dojdou k rozumu až u prezence, také obdrží lísteček po zaplacení. A guláš bude. No a ti z vás, co si budou rozmýšlet, co si dát na zub, tak budou čekat až snad něco zbude. Toto opatření je nutné z toho důvodu, že vloni nám guláše zbylo hodně porcí a pak jezte to každý víkend….Tak a jenom ještě připomenu soutěž: Ředitel turnaje vyhlašuje soutěž o cenu. Otázka: Napište, co znamená zkratka „MKO“ . Odpověď zašlete do pátku 20.09.2019 do 18:00 na adresu ředitele turnaje: radim krupa@seznam.cz. Ze správných odpovědí bude vylosována jedna, jejíž odesílatel obrží turnajové menu zdarma (káva espresso + guláš).

Výsledky:
http://chess-results.com/tnr461147.aspx?lan=5&art=0&turdet=YES

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
5. turnaj GP KP mládeže
ZRUŠENO!
Akce
Akce
"A" postupuje do 2. ligy!
Po velmi úspěšném 10. a 11. kole a výhrách 6-2 a 6,5-1,5 nad Šenovem "B" a Orlovou "C" postupuje áčko opět do 2. ligy ze 2. místa KP. Roli favorita v OP potvrdilo "C", které bez ztráty bodu soutěž vyhrálo. Postoupit může i "B", pokud zvládne závěrečné dvoukolo o víkendu 27.-28.6.
Kniha
Poslední vzkaz:
30.7.2020 v 21:31 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6287
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist