V sobotu 21. 09. 2019 na rapid a guláš
Čas letí jako splašený kůň a sobota tady bude jedna dvě…..
Kriebel Rudolf
vloženo: 17.9.2019
0x
517x

Je těžké co vymýšlet na zaběhnuté věci. Letos však jednu novinku máme. Obědové jídlo bude hovězí guláš. Testovali jsme jej v klubovně před dvěma týdny a prošel zkouškou. Jakou známku mu udělíte, to budete vědět po jeho zkonzumování. Novinka spočívá v tom, že ti z vás, kteří jste si guláš objednali v přihlášce jej máte garantovaný na 100%. U prezence zaplatíte startovné plus 75,-Kč za guláš. A obdržíte lísteček k odběru. Ti z vás, co si neobjednali a dojdou k rozumu až u prezence, také obdrží lísteček po zaplacení. A guláš bude. No a ti z vás, co si budou rozmýšlet, co si dát na zub, tak budou čekat až snad něco zbude. Toto opatření je nutné z toho důvodu, že vloni nám guláše zbylo hodně porcí a pak jezte to každý víkend….Tak a jenom ještě připomenu soutěž: Ředitel turnaje vyhlašuje soutěž o cenu. Otázka: Napište, co znamená zkratka „MKO“ . Odpověď zašlete do pátku 20.09.2019 do 18:00 na adresu ředitele turnaje: radim krupa@seznam.cz. Ze správných odpovědí bude vylosována jedna, jejíž odesílatel obrží turnajové menu zdarma (káva espresso + guláš).

Výsledky:
http://chess-results.com/tnr461147.aspx?lan=5&art=0&turdet=YES

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
5. turnaj GP KP mládeže
Akce
22.2.2020

4. turnaj GP OP mládeže

Náš klub pořádá v sobotu 22.2. závěrečný 4. turnaj Grand Prix OP mládeže do 10, 13 a 18 let. Začátek v 9:00, 7 kol tempem 2x15 min., startovné 50 Kč za hráče. Věcné ceny, medaile a poháry pro vítěze. Více info v propozicích.
Akce
Úspěchy v soutěžích družstev
Po výhře v 7. kole KP se "A" posunulo na 4. místo, na dohled od medailových i postupových pozic. "B" vyhrálo druhý zápas po sobě 7,5-0,5 a jen na pomocné hodnocení je prozatím na druhé pozici.
Kniha
Poslední vzkaz:
16.2.2020 v 16:21 (Pavel)
Celkový počet vzkazů: 6256
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist