8:0
....na kobeřické půdě...
Kriebel Rudolf
vloženo: 21.10.2019
0x
2480x

v okresním přeboru zaválelo dolnobenešovské C družstvo. Začnu ale od počátku, kdy to nebyla taková idilka. Tom Vavřínek pařil do nedělního rána na srazu ze školy. Den předen do dvou do rána po výborové schůzi. Lum Kramář měl obdobný víkend jen s tím rozdílem, že v neděli končil již ve dvě ráno. Maxík Slanina zase musel ráno brzdo vstávat, aby se zbavil manželky odvozem ke své tchyni. Lubko Bělka neměl spaní, neboť ta jeho byla na noční a tak od čtyř ráno v neděli študoval zahájení. Jitka Vavřínková zřejmě prováděla obdobnou činnost, neboť jejich zahájení se podobala jako vejce vejci. V pátém tahu měli oba své dámy někde v prostoru šachovnice. Ségry Eliš a Aňa Vavřínkovy dorazily za rodiči až o sobotním odpoledni na vlastní triko. Jejich činnost doma bez rodičů není tedy zmapována. Na dotaz, zda-li se rodičové mají v neděli kde vrátit, bylo zodpovězeno, že bez starostí. Eli na první desce odolávala soupeři, který ji ve třetím tahu udělal dvojpěšce na f6. Za trest mu černá vypálila rybník s jeho králem bez rošády. Co hrála Anička, nevím, protože to byl tajfum, co smetl svého soupeře z povrchu zemského. Nakonec já, Rudofl Kriebel. Nafasoval jsem kobeřickou dvojku. Asi měla i dvojku v žíle, neboť jsem již v osmém tahu byl o pěšce těžší a pak už jen stačilo vypít kafe, lit čisté vody, povyměňovat co se dalo a spěchat s tím pikem navíc na pole proměny. K nedělnímu zážitku přispěl i kobeřický půlmaratón, který startoval na místním fotbalovém hřišti a turnaj mini žáků v kopané. Také jsem v tom nádherném podzimním počasí objevil moc hezký park v Kobeřicích, který jsem léta míjel bez povšimnutí. Sorry, Kobeřané, fakt jsem to tak v devět ráno nechtěli.....

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
1. trénink online
První pokusný on-line trénink se uskuteční ve čtvrtek 4.2. od 16:00. V případě zájmu bude pak on-line prezentace přes platformu MS Teams pokračovat i v dalších týdnech.
Kniha
Poslední vzkaz:
23.2.2021 v 17:06 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6342
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist