Zkažená šichta s Ludgeřovicemi
Ano, dnes v utkání krajské soutěže mezi ŠK „B“ a Ludgeřovicemi to málem bylo 8:0 pro domácí.
Kriebel Rudolf
vloženo: 3.11.2019
0x
58x

Začnu odshora. Tomáš Kučera na první šachovnici hezky tlačil a vytlačil bodíka. Šichtu zkazil Pavel Byma. Devět ráno a Pavel nikde. Už jsme se domnívali, že zase objímal stromy v lese mezi Polomí a Chabičovem. Neobjímal, dojel dvě minuty po zahájení. A to se podepsalo na jeho hře. Půlka po rušném boji byla nakonec asi spravedlivá. Pavel Gemsa na třetí. No měl jsem pocit, že stál na pokraji srázu a stačil malý větřík a mohl spadnout do propasti. Nešikovný krok provedl bohudík soupeř. Luboš Bělka dnes byl nějaký marod. Dámu vytáhl zd d8 až v jedenáctém tahu a…vyplatilo se. Bodík. Já, Rudolf Kriebel jsem měl starosti sám se sebou a tak jsem okolí pozoroval jen opatrně. Po třetím tahu soupeře jsem si byl jistý, že i tentokrát získám jeho skalp. Počítač ve večerní analýze ukazoval nepřesnosti na obou stranách, na mé jich bylo méně. Obzvláště v závěru partie, kdy soupeř přistoupil na výměnu poslední figurky tam byla stoprocentní jistota vítězství. A také se tak stalo. Míša Bartoš to měl dnes docela snadné. Soupeř mu dal celkem brzo figurku fóra a tak výhra už byla jen rutinou. Lumír Kramář na sedmé se trápil, pak ale soupeři došla trpělivost a nabídl materiál. Škoda, že Lum nedostal šanci překonat GM Navaru v počtu dam na šachovnici. Měl jednu svou, soupeř rovněž, a k tomu pět pěšáků. Soupeř nic. Rdaek vavřínek na chvostu zkraje vypadal, že si ráno doma připevnil k zadku tryskový motor. Naštěstí v rychlé ruce se opičil i soupeř. Tři nabídky remízy obdržel Radík od soupeře. Rozhodla autorita domácího kapitána, že to musí hrát. A byl z toho bod. 7 ½:1/2. Škoda. Po tom, co jsme posledně Kobeřicím nadělili kanára, nebyli jsme s Lumem s výsledkem spokojeni……

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
12.12.2019

13. ročník Talent Cup

13. ročník mezinárodního šachového turnaje Talent Cup 2019 proběhne v době od 12.12.2019 do 15.12. opět v hotelu Bezruč v Malenovicích. Turnaj je určen pro všechny mládežníky nar. 2004 a mladší. Přihlášky můžete zasílat do 1.12.2019 Andree Štěpánové, 737 120 048 , a.stepanova@chessfm.cz.
Akce
33. ročník MKO vyhrál GM Plát
Nejvýše nasazený GM Plát vyhrál se ziskem 8 bodů z 9 kol 33. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Nejlepším hráčem byl na 20. místě Tomáš Kučera, nejlepší juniorkou Eliška Vavřínková. Turnaj mládeže vyhrál Stanislav Oborný z TJ Ostrava. Více v samostatném článku.
Kniha
Poslední vzkaz:
17.11.2019 v 19:42 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6223
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist