Vánoční memoriál v DB
15. ročník Memoriálu Lubomíra Bednárka a Karla Dihla se v roce 2019 odehrál v klubovně ŠK v Dolním Benešově. Ke vzpomínkové akci se tentokrát dostavilo 18 šachistů.
Rakús Pavel
vloženo: 30.12.2019
0x
6109x

Cílem tohoto turnaje je vždy především sejít se před koncem starého roku a pobavit se, zavzpomínat na naše bývalé kolegy, kteří nás v relativně mladém věku po boji se zákeřnou nemocí opustili, a u toho si také zahrát krátký rapid turnaj. K turnaji asi není moc dodávat, výsledky si každý umí rozkliknout na odkazu na Chess-Result. Za komentář možná stojí pouze jasné vítězství Radka Caletky, který neměl v podstatě v žádné partii (pokud jsem dobře viděl) nějaké vážnější problémy, překvapivá prohra autora článku s Aničkou Vavřínkovou, což ale po 2 výhrách v posledních kolech jeho 2. místo neohrozilo a solidní hra zlepšujícího se Martina Víchy, která mu zajistilo 3. místo, na něž si určitě brousili zuby výše nasazení hráči (jmenovitě třeba Mirek Suchánek nebo Karel Záleský). Konkurence byla letos menší, počet účastníků možná nižší, ale jak je patrné z některých snímků v galerii, občerstvení a zábava byly o to bohatší. Tentokrát se končilo opravdu až v pozdních večerních (či spíše už nočních) hodinách. Blicky a holanďany v místnosti jedné, přátelská debata pak v místnosti druhé. A tak to má být. Doufám tedy, že v této, řekl bych již letité tradici, budeme mít možnost pokračovat i příští rok v Opavě. Hezký a šťastný Nový rok 2020 všem.

Výsledky:
http://sachy-msa.dolnibenesov.net/galerie.php?modul=detail&id_galerie=60&stranka=0

Webové stránky:
http://chess-results.com/tnr502700.aspx?lan=5&art=1

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
25.9.2021

35. ročník MKO

ŠK TJ Dolní Benešov pořádá v sobotu 25. září již 35. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, krajský přebor v rapid šachu jednotlivců a seniorů, okresní přebor v rapid šachu. Hraje se 9 kol, tempem 2 x 12 minut + 3s za tah pro hráče. Cenový fond 12.000 Kč + věcné ceny. Více informací v propozicích.
Akce
35. ročník MKO
Tradiční rapid turnaj proběhne v sobotu 25. září. Přihlášky, propozice, cenový fond a další naleznete na stránkách turnaje, odkaz je umístění výše.
Kniha
Poslední vzkaz:
17.9.2021 v 18:21 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6360
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist