Ve statku na seníku a v maštali.
Céčko ve Štěpánkovicích.
Kriebel Rudolf
vloženo: 2.2.2020
0x
75x

Dnešní ráno bylo obdobné tomu před týdnem. Byli připomínky v duchu pana inženýra. Jak já jako šofér mohu za to, že kapitánka dala příkaz být o půl deváté u štiky. Ale je z daleka a neví…. Překvapil i David. Nezaspal, auto nepotřeboval a čekal na parkovišti U kříže. Neskutečné…. Možná i proto, že bydlí v baráku, jehož majitel se před pár léty zabil při autohavárii a vždy ve výroční den mezi půlnocí a třetí ráno ve svém domě straší. Právě dnes měl to výročí a současní nájemníci tak nezamhouřili oko. No, myslím, že ten David trochu kecal, z nevyspání? Ta čekačka před zápasem zase tak hrozná nebyla. Žízniví zjistili v té době, kdy se otevírá šenk a co čepují. Štěpánkovičští to hrají na půdě hospody Na statku. Dnes tam byl hustý zápach, jako by místnost někdo pořádně vyblil…. Poprvé v životě jsem se potkal s naším fandou. Spolu s Vilémem jsem fandu nabral v Benešově a on fakt fandil. Pro hluchoněmé. Za dvě a půl hodiny oněměl nadobro o patro níže v šenku….Do míst svého mládí se vracel náš Radík. Ve vsi prožil, jak nám sdělil, minimálně dva roky. Rodiče tedy hezky ušetřili. Prarodiče třikrát za rok klepali pašíky a načerno prodávali vykrmené býky, za které jednou děda Radíkovi koupil osobák….. Já byl dnes na první, neboť v pátek nominovaný Tom byl převelen na poslední chvíli do áčka. Proti mně zabiják Michal Kurka. Dnes neměl slinu, tak měnil a měnil až nebylo čím hrát. Vytočil mne jeho otec Vili, který v okamžiku, kdy jsem měl na hodinách 54 sec. a 38. tah a rozhodovalo se o osudu partie, začal vedle mne balit figurky. Fakt výživné, Víleme. Nedopočítal jsem to do konce, tak jsem dal tah na remízu. V analýze se ukázalo, že jiná cesta vedla pro mne do pekel. Náš Vilém byl hotový, myslím s partií, v 9:20. Vyhrál. Pak Terezka vypálila rybník soupeři a bylo to 2:0. Zbytek remízoval a korunu nasadil v poslední hrané partii David. Vyhrál. Být to před třemi tisíci roky v Egyptě, udělali by z našeho céčka boha Céatona….Dnes se pochlapilo i áčko se Šenovem, ale to je parketa již pro někoho jiného.

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
5. turnaj GP KP mládeže
Akce
22.2.2020

4. turnaj GP OP mládeže

Náš klub pořádá v sobotu 22.2. závěrečný 4. turnaj Grand Prix OP mládeže do 10, 13 a 18 let. Začátek v 9:00, 7 kol tempem 2x15 min., startovné 50 Kč za hráče. Věcné ceny, medaile a poháry pro vítěze. Více info v propozicích.
Akce
Úspěchy v soutěžích družstev
Po výhře v 7. kole KP se "A" posunulo na 4. místo, na dohled od medailových i postupových pozic. "B" vyhrálo druhý zápas po sobě 7,5-0,5 a jen na pomocné hodnocení je prozatím na druhé pozici.
Kniha
Poslední vzkaz:
16.2.2020 v 16:21 (Pavel)
Celkový počet vzkazů: 6256
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist