FINÁLE GP KP MLÁDEŽE ZRUŠENO
Finálový turnaj GP KP mládeže musel být zrušen
Vavřínek Tomáš
vloženo: 11.3.2020
0x
6235x

Vážení šachoví přátelé, vzhledem k aktuální hygienické situaci a nařízením vlády ČR jsme po dohodě se zástupci MKŠS bohužel byli nuceni zrušit finálový turnaj Grand Prix Krajského přeboru mládeže v rapid šachu, který se měl konat v sobotu 21.03.2020 v Dolním Benešově. V případě, že to následná situace umožní, pokusíme se turnaj uspořádat v v náhradním termínu. Další informace najdete na webových stránkách MKŠS. Děkujeme za pochopení a věříme, že neztratíte přízeň v turnaje, pořádané v Dolním Benešově naším klubem. Za pořadatele - Tomáš Vavřínek, prezident ŠK TJ Dolní Benešov

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
25.9.2021

35. ročník MKO

ŠK TJ Dolní Benešov pořádá v sobotu 25. září již 35. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, krajský přebor v rapid šachu jednotlivců a seniorů, okresní přebor v rapid šachu. Hraje se 9 kol, tempem 2 x 12 minut + 3s za tah pro hráče. Cenový fond 12.000 Kč + věcné ceny. Více informací v propozicích.
Akce
35. ročník MKO
Tradiční rapid turnaj proběhne v sobotu 25. září. Přihlášky, propozice, cenový fond a další naleznete na stránkách turnaje, odkaz je umístění výše.
Kniha
Poslední vzkaz:
17.9.2021 v 18:21 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6360
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist