RESTART JE TADY! KRAJSKÝ PŘEBOR MLÁDEŽE V RAPIDU
V sobotu 19.6.2021 uspořádáme Krajský přebor mládeže v rapid šachu
Vavřínek Tomáš
vloženo: 11.6.2021
0x
838x

Poté, co byla ztracena celá sezóna 2020/2021, konečně po zlepšení hygienické situace přichází možnost živého návratu za šachovnice. Jako zkušení pořadatelé jsme byli osloveni Komisí mládeže MKŠS s žádostí o uspořádání letos jediného turnaje Krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Tradiční seriál pěti turnajů, který každý rok pravidelně vrcholí na přelomu března a dubna finálovým kláním u nás v Dolním Benešově, v této sezóně nemohl proběhnout a všechny původně plánované turnaje byly zrušeny. Nyní se tedy zhostíme pořadatelství "náhradního" jedinného turnaje, který bude kvalifikací v kategoriích HD 10 - HD 14 pro podzimní MČR mládeže v rapidu (11.9.2021 v Praze). Turnaj se uskuteční tradičně ve Kulturním domě, přičemž účastníci, hosté i pořadatelé budou muset dodržovat aktuálně platná hygienická opatření. Srdečně tedy zveme všechny mládežníky a jejich doprovod, registrované v oddílech a klubech v rámci moravskoslezského kraje, k účasti po dlouhé době v živém turnaji a k možnosti kvalifikovat se na MČR. Za pořadatele mohu prozradit, že máme za cíl zase výše posunout náš standard a připravujeme on-line přenos z 8 šachovnic. K dispozici bude tradiční bufet, v případě příznivého počasí umožníme posezení na venkovní terase, kde opět připravíme k záběvě venkovní šachy. Propozice, informace a pokyny k turnaji naleznete v odkazech na naši hlavní webowé stránce. Budeme se tedy těšit na hojnou účast a na setkání s Vámi v Dolním Benešově, již příští sobotu, 19.6.2021! Za pořadatele - Tomáš Vavřínek

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
35. ročník MKO
vyhrál IM Jaroslav Bureš z BŠŠ Frýdek-Místek se ziskem 7,5 bodu z 9 kol. Výsledky, fotogalerii a záznam on-line přenosu z 8 šachovnic naleznete na odkazech výše.
Kniha
Poslední vzkaz:
2.12.2021 v 13:30 (R1)
Celkový počet vzkazů: 6386
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist