35. ročník Memoriálu Karla Osmančíka
V sobotu 25.9.2021 se uskuteční další ročník našeho tradičního turnaje
Vavřínek Tomáš
vloženo: 14.9.2021
0x
340x

Jménem Šachového klubu TJ Dolní Benešov srdečně zvu všechny aktivní šachisty, naše příznivce, hosty, děti a jejich rodiče na již 35. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, který se bude konat již za 10 dnů, 25.9.2021, opět ve velkém sále Kulturního domu v Dolním Benešově. Turnaj je zařazen do seriálu GP ČR v rapid šachu, jeho součástí bude krajský přebor jednotlivců, krajský přebor seniorů a okresní přebor v rapidu. Součástí programu bude také turnaj mládeže do 15 let. Zkušený tým pořadatelů se těší na Vaši účast, občerstevní samozřejmě zajití a nabídne ochotný personál bufetu. Letos nově bude přenášen on-line přenos z osmi šachovnic. Dětem venku nabídneme k relaxu zahradní šachy, v přápadě příznivého počasí umožníme posezení venku před kulturním domem. Tak neváhejte a hlaste se do turnaje, propozice, odkaz na stránku turnaje a listinu přihlášených najdete vpravo v baneru na naši úvodní webové stránce. Za tým pořadatelů z Dolního Benešova Tomáš Vavřínek

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
35. ročník MKO
vyhrál IM Jaroslav Bureš z BŠŠ Frýdek-Místek se ziskem 7,5 bodu z 9 kol. Výsledky, fotogalerii a záznam on-line přenosu z 8 šachovnic naleznete na odkazech výše.
Kniha
Poslední vzkaz:
2.12.2021 v 13:30 (R1)
Celkový počet vzkazů: 6386
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist