130 dětí přihlášených na finále KP
KP mládeže 2021-2022 se kvapem blíží.....
Kriebel Rudolf
vloženo: 7.4.2022
0x
267983x

Tak, poslední součty hovoří o 130 přihlášených dětech. To co vidíte v přihlášce do turnajů je pravda jenom částečná. Hodně přihlášek dorazilo e-mailem bez zadání do přihlašovacího formuláře. Někteří rodičové pro jistotu přihlásili, kde se dalo.I třikrát. Dnes jsem deset minut strávil hledáním chyby u žáka Žyly. Včera se mě objevil s elem, které bylo odlišné od ela na svazových, dnes po aktualizaci losovacího programu a CZERU raději ani nevystrčil růžky. Prostě zmizel. Doporučil jsem otci přejmenovat celou rodina na Novák.... Závěrem vstupu pro ty, co ještě váhají s přihláškou: není všemu konec, pište nejlépe na kriebel@volny.cz. Materiál stavíme v pátek večer a do sálu se vejde o stovku více hráčů než je přihlášených. K jídlu bude jako v předchozích létech párek v rohlíku (tak ne, že pan ředitel turnaje bude muset zbylé párky s rodinou polykat ještě půl roku po turnaji...), koláče ty nejlepší, které pečou v pekárně GOBE (kdo zaváhá, nemá...), nebude jich tisíce, mám malý mražák.... Preso z dobré kávy (ne standart...) a zbytek jako obvykle. Pro rodiče znalé šachových tahů, kteří budou doma, bude připraven on-line přenos. Vždy první dvě šachovnice v každé kategorii. Odkaz bude od soboty ráno na těchto stránkách. Tak už jenom .... aby to počasí vyšlo ....

Výsledky:
https://chess-results.com/tnr619619.aspx?lan=5&art=0&turdet=YES

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.
Kniha
Poslední vzkaz:
9.10.2022 v 21:00 (Tomáš Vavřínek)
Celkový počet vzkazů: 6446
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist