Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.147.104.120) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Tomáš Vavřínek
9.10.2022 v 21:00

R1
5.10.2022 v 11:11
Koukám na fotky ve zprávě k proběhlému turnaji v Benešově. Podle toho, jak mají od hladu nafouklá břicha ředitel turnaje a jeho pobočník z pořádajícího klubu, to vypadá na to, že ten bufet zřejmě nestál za nic......

OPK
2.10.2022 v 10:05
Děkujeme organizátorům za krásný turnaj i když ne jejich vinou méně obsazený. Ondra B. měl odvahu zúčastnit se soubojů se staršími šachisty a získal proti nim krásné 4 body. Ondrovi S. se podařilo na turnaji pro mládež rovněž získat úžasné čtyři body a Oliver K. skončil na 4. místě se 6,5 body. Turnaj se moc líbil. :o)

Rudolf Kriebel
30.9.2022 v 21:10
Velké díky neznámému šprýmaři, který zaplevelil přihlašovací stránku na turnaj MKO cca čtyři sta dvaceti Filipy. Dejte si bacha, ostatní pořadatelé, jinak Vás čekají bezesné noci..... Díky, pane, paní neznámý (neznámá) !

28.9.2022 v 11:28
Turnaj MKO: prosím o opětovné potvrzení přihlášky dětí do hlavního turnaje pro: Šimůnek Matěj, Mrmušová Magdalena, Straszak Jerzy, Straszak Tadeusz. Podle ročníku narození to spíše vypadá na dětský turnaj. Prosím přihlašovatele , aby určitě napsali zde, nebo na ředitele turnaje RadimKrupa@seznam.cz, v kterém turnaji děti budou hrát. Děkuji

R1
18.9.2022 v 21:48

STK
22.8.2022 v 10:47
Mám pro R1 jednu prezidentskou radu: Místo sledování a komentování výkonu těch, ktřeří se na rozdíl od většiny ostaních nebojí jít se svou kůži na převážně mládežnický trh, bys měl R jedničko raději začít sledovat a studovat své poslední výkony a čísla, abys přišel na to, jak dospět do stavu, kdy budeš schopen vyhrát alespoň jeden mistrovský zápas za sezónu:)

Kryšpín
21.8.2022 v 21:54
Výkon/performance od Lory, prezidenta a paní prezydentove. Akorát jsi se seknul. prezidentův výkon byl 1440.

R1
21.8.2022 v 11:24
Položím jednu soutěžní otázku; co znamenají čísla 1694, 1430, 1304? Kdo správně zodpoví do jednoho týdne ode dneška, má u mě tři točené dvanáctky. Čísla souvisí s právě skončeným turnajem v Jeseníku.....

Pavel
23.7.2022 v 14:06
Okresní přebor 3členných družstev dnes vyhrál suverénně celek Slezan Opava "A" před klubovými kolegy ze Slezanu Opava "B", třetí skončilo domácí družstvo Dolní Benešov "B". Za pořadatele děkuji všem za účast a těším se na pokračování opět příští léto. Konečné výsledky naleznete na http://chess-results.com/Tnr659422.aspx?lan=5

Stránka 1 z 645    1    2    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.