Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.144.121.155) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
STK
20.3.2016 v 20:13
V KP1 si dnes značně zkomplikoval život pro příští sezónu Slezan B. Prohrál na půdě předposlední Orlové C 3,5-4,5 (nedařilo se ani našemu Pavlu Gemsovi), a k záchraně potřebuje zvítězit v posledním kole doma s Orlovou B, což bude úkol velmi těžký.

STK
20.3.2016 v 20:04
V první lize dnes Opava hrála v Brně v tuto chvíli s již extraligovou Lokomotivou Brno. Těsnou prohru přátel z Opavy pomohl zmírnit v letošní sezóně skvěle hrající Pavel Rakús, Slezan k jistotě udržení musí v posledním kole doma porazit předposlední Karvinou, což je úkol reálný. Tak ať se to povede!

STK
20.3.2016 v 19:57
Dnes úspěšná neděle v OP. Céčko po těžké lopotě zvítězilo v Polomi těsně 4,5-3,5 a kolo před koncem již drží v ruce pohár pro vítěze OP. Oslava může proběhnout během posledního kola doma v zápase proti Vítkovu. Déčko doma v klidu porazilo Štěpánkovice a je jisté, že obsadí pěkné umístění ve středu tabulky, v posledním kole zajíždí do již sestupujících Kobeřic.

STK
20.3.2016 v 19:52
Včera proběhl v FM KP družstev mladších žáků. Naše "nové děti" v sestavě Anička Vavřínková, Ondra Křefký, Julinka Stříbná, Oliver Dihel, Tomáš Birtek a Martin Melecký obsadily 13. místo, kromě Aničky to pro všechny byla první reálná "zkušená" s takovou úrovní. Děti se snažily a za rok to bude určitě lepší. Výsledky na: http://chess-results.com/tnr209517.aspx?lan=5&wi=821&turdet=YES. Děkuji tímto panu Stříbnému za pomoc a ochotu s organizací.

R1
19.3.2016 v 09:40
Nedělní dopoledne áčka s béčkem Labortechu a neobyčejně hladovým Ing. Vitáskem. http://www.nss.cz/obycejne-%E2%80%9Eneobycejny%E2%80%9C-sachovy-vikend-na-ostravsko-karvinsku

MAG
15.3.2016 v 09:17
Škoda, že áčko nevyhrálo. (dle kuloárních zpráv nemělo k tomu daleko) Asi kdyby mohl na první Marek, Jacek a hrál rozehraný Karel mohli jsme se již radovat, ale nevadí áčku věřím!!! ;-)

Markus
13.3.2016 v 19:36
Já gratuluji Áčku k bodu a vidíš Jardo, že to byla pravda, co jsem Ti napsal ve středu.

JM
13.3.2016 v 16:25
1. Gratuluji všem bojovníkům v Koutech, celkově dle mého názoru velice zdařilý turnaj za benešovské barvy! 2. Děkuji všem dnešním hráčům za příkladnou bojovnost ve druhé lize! Myslím si, že bodík je proti "nabité" sestavě soupeře úspěchem!

R1
12.3.2016 v 22:11
V každém případě 1* Tomáši Vavřínkovi za odvahu jít s kůží na trh. Jeho bratranec Radomír by si z Tomáše měl vzít příklad.....

STK
12.3.2016 v 13:58
V Koutech je dobojováno. V mistrovských kategoriích dosáhla na nejlepší umístění Eliška v D16, 6. místo a 5,5 bodů. Sedmá byla Maruška v D 10 (nejlepší z mladších) 5 bodů, dnes remíza s Luckou Fizerovou. Další sedmé místo Anička v D12, 5 bodů, dnes remíza se stříbrnou Olinkou Dvořákovou. Stejně 5bodů Terezka v D14, velice dobrý výsledek, dneska výhra, desáté místo. Terezka prohrála s prvními třemi a pátou v pořadí, její Buch. je vypovídající. V D10 dneska vyhrála i Julinka Stříbná, kmonečných 3,5 je pro ní velmi dobrý výsůedek, tak těžký turnaj hrála poprvé a posbírala spoustu zkušeností. Julinka obsadila konečné 14. místo. Ve Fide Openu taky velmi dobře Pavel, dnes remíza, celkem 5,5 a 11. místo. No a STK v národním Openu, dnes další remíza s mlaďochem z Orlové, nicméně konečných 6 bodů a posun na páté místo. Pokusím se napsat nějaký report.

Stránka 110 z 645    <  108    109    110    111    112    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.