Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.149.26.40) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
R1
16.1.2016 v 20:05
S remízuou GM Davida Navary jsem byl naťuknut odkazem na náleedující faccebook, o němž jsem neměl tucha...PS: víte někdo co je to agnetušitěl? píšu jak se to čte? A víte, kdo je drží v ruce?

R1
16.1.2016 v 19:57
Myslím, že v partii Gensa-Janošová měl zasáhnout rozhodší.....

Pavel
16.1.2016 v 16:33
Momentálně je turnaj zařazen pořád v kalendáři akcí, protože byl odehrán dnes, od zítřka už bude k dispozici v archivu výsledků. Odkaz na výsledky v Excelu je přiložen.

MAG
16.1.2016 v 16:19
Výsledky z tohoto turnaje jsem doposud v archívu výsledků bohužel nenalezl. K zhlédnutí sou však také pod odkazem: http://chess-results.com/tnr203925.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&wi=821&snr=5

Pavel
16.1.2016 v 15:46
Dnešní 3. turnaj OP mládeže ovládl domácí Pavel Gemsa se ziskem 6,5/7, na druhém místě skončila taktéž domácí Katka Janošová (5,5/7), která zároveň vyhrála kategorii do 13 let a stala se také nejlepší dívkou. Kategorii do 10 let vyhrál Jan Kupka (4/7) ze Slezanu Opava. Výsledky jsou k dispozici v archivu.

Pavel
15.1.2016 v 22:30
Výsledky 3. turnaje OP mládeže, hraného 16. 1. 2016, je možné najít na této adrese: http://chess-results.com/Tnr203925.aspx?lan=5

Pavel
11.1.2016 v 12:21
Na úvodní stránce je možné nalézt reportáž z 5. kola 2. ligy "F", ve kterém naše áčko bohužel podlehlo v napínavém zápase Sokolu Hošťálková. Předem se omlouvám za případné překlepy.

STK
10.1.2016 v 21:33
A ještě jedna zajímavá zpráva z dnešních soutěží: V pravděpodobném finále KS C porazil Bruntál Orel Opava 5-3 a má na jeho úkor nakročeno do KP. Ale ještě má nastaven schod v DB 13.3.216:)

STK
10.1.2016 v 21:25
Dnes 2. liga F: těsná prohra áčka: Hošťálková - ŠK TJ MSA 4,5-3,5 když údajně body byly velmi blízko. KS C: Hrabyně-MSA B 4-4. OS: MSA E - V. Polom B 2-3. VE 2 LF se nám situace zkomlikovala po výhře Vsetína a Kroměříže a remíze Starého Města. jsme na 7. místě se šesti body, ale poslední družstvo má po dneěním kole již 4 body. Bopj o záchranu bude dále velmi těžký.

MAG
9.1.2016 v 22:13
Dnes v Ostravě KP mládeže v rapid šachu, kterého se za účasti 158 hráčů, zúčastnily i tři naše děti. V U12 Ondra Křefký 31 místo ze 41 hráčů 3 body. V U14 pak z 32 hráčů 13. místo Tereza Gemsová 4. body (druhá z dívek v této kategorii) a 18. místo Jakub Křefký 3,5 bodů.

Stránka 118 z 645    <  116    117    118    119    120    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.