Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.221.139.146) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
B1
15.3.2014 v 11:24
Aničko velká gratulace!!!!! Ohni tam strejdu Rudu o nějakou dobrotu!! Co takhle pohár?

STK
15.3.2014 v 11:00
Anička porazila L. Fizerovou a bere stříbro! Eliška hodmě dobrá pozice. Tadek lepší pozice.

R1
14.3.2014 v 22:47
STK: v sobotu konám inspekci a zpátky mám minimálně šoféra....Kryšpín: ano, správně 89, ne 69....brzo vysvětlím...dnes večer Kryštofi a ne trénink u supa

STK
14.3.2014 v 14:17
Tadek udrzel remizu a titul je velmi blizko!

STK
14.3.2014 v 12:38
Eliška po statečném boji prohrála, Tadek bojuje o remízu. Anička téměř jistá medaile.

STK
14.3.2014 v 11:52
Anička rychle vyhrála a medaile je blízko. Eliška úpí pod tlakem Lucky Ambrožové, Tadek má pěšce míň a horší čas.

JM
14.3.2014 v 11:23
Gratuluji Aničce ke krásnému vítězství! Byl to brutální masakr soupeřky. Hraje opravdu pěkné útočné kombinační šachy. Držím palce do posledního kola.

STK
14.3.2014 v 08:06
S loňskými mistry ČR budou dnes o nejvyšší mety bojovat Tadek a Eliška. V juniorech se dnes po včerejších dvou Tadkových remízách odehraje pravděpodobně finále, Tadek má s Vojtou bílé. Bohužel nemám zprávy o tom, do kolika byl včera Vojta ve vinárně:) Stejně tak bílými bude Eliška bojovat na třetím stole proti loňské mistryni ČR Lucií Ambrožové. Anička na druhé desce proti M. Marešové se bude snažit dohonit M. Šťastnou na druhém místě. Vše na on-line - tak fandíme!!!

JM
13.3.2014 v 12:47
Gratuluji oběma V.-slečnám. Tadku bojovat!

STK
13.3.2014 v 11:55
Dobré zprávy pokračují. Anička vyřídila první nasazenou A. Málkovou pro jejich vzájemné partie typickým způsobem - již po třetí ve vážné partii odchyt Adriančiny dámy:) Eliška po bojovném výkonu černými udržela remízu s první nasazenou a vedoucí Kamilou Němcovou. Tadek bojuje s Krausem s dvěmi figurami proti věži.

Stránka 200 z 645    <  198    199    200    201    202    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.