Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.137.41.153) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
STK
3.11.2019 v 20:47
A protože kapitán béčka mlčí, musím blahopřát oběma týmům, dnes doslova až neuctivá demolice našich vážených hostů-omlouváme se:). I béčko v KS připustilo jen jednu remízu, debakl 7,5-0,5 si odvezly z Benešova Ludgeřovice. STK v Lipovci přispěl výhrou k těsnému vítězství domácích nad Loko Brno B 4,5-3,5, JVK a Anička bodovaly za Loko D a přivezly bod ze Strážnice.

HB
3.11.2019 v 16:00
Jako pyšný kapitán Déčka hlásím, že se omladina pod mým vedením opravdu činila a vyprášila Vítkovákům kožich. A protože mi soupeř nejdříve daroval jednoho pěšce, pak druhého a pak nepotrestal mojí hrubou chybu, mohl jsem to uzavřít i svým vítězstvím a uzavřít skóre na 4.5:0.5.

R1
1.11.2019 v 09:54
Sledoval jsem z povzdálí dění v Koutech. Aničko skvělé, což se tak stát paní Worek, nebo paní Sikorovou? Zajímavě o sobě píše Černoušek (to bych do něj nikdy neřekl, neboť jej neznám, až na ty několika barevné kalhoty...) http://www.nss.cz/ceska-nominace-v-cele-s-davidem-navarou

STK
31.10.2019 v 13:25
V Koutech je dobojováno. V kategorii HD Oliver Kusyn získal 4 body a 52. místo, Ondra Bitta 3,5 a 58. místo,Matěj Ondera při své premiéře získal 2 body a obsadil 77. místo. V kategorii HD 14 u nás hostující Maruška Vavřínková získala 4,5 a celkově 41. místo, mezi dívkami obsadila 5. místo. Julie Stříbná téže kategorii získala 3,5 bodu a celkově 61. místo, mezi dívkami pak 8. místo. Václav Lankočí v HD 14 získal 3 body a obsadil 75. místo. Nejlepšího výsledku dosáhla u nás hostující Anička Vavřínková, když se stala mistryní Moravy a Slezska v kategorii dívek do 16 let, celkově v HD 16 obsadila 13. místo se ziskem 5,5 bodů. Děkuji všem za reprezentaci našeho klubu, reportáž z mistrovství by se mohla objevit během víkendu.

STK
28.10.2019 v 09:49
Zdravíme z Koutů nad Desnou, kde se tradičně koná Mistrovství Moravy a Slezska. Naši mladí reprezentanti po první třetině turnaje přeevším sbírají zkušenosti. Tři remízy uhrál Ondra Bitta, jednu výhru zaznamenali Julie Stříbná a Oliver Kusyn. U nás hostující sestry A.+M. Vavřínkovy mají po třech kolech shodně 2 body, pěkný úspěch zaznamenala ve druhém kole Anička, když porazila druhého nasazeného Davida Baráka 2070. Jinak se máme dobře, všechny děti jsou v pořádku a spokojené. Dnes proběhne 4. a 5. kolo. Výsledky můžete sledovat zde: http://chess-results.com/tnr462330.aspx?lan=5

Rudolf Kriebel
24.10.2019 v 10:48
Karel, Kája, Kačor a nevím jak ještě jsme ho nazývali. Patnáct let se na nás dolnobenešovské kouká zespodu (ten do nebe nemohl dorazit...). Tak si dnes na toho "lumpa" dejte, kdož jste ho znali, štamprličku, slavili by se narozky....

STK
13.10.2019 v 21:18
Gratulace béčku k úspěšnému startu do sezóny. Dařilo se i na jihu, STK s Lady company naplno bodovali za Loko a Lipovec. Terka Gemsová remizovala ve své premiéře hosta v družstvu Ludgeřovic.

MAG
13.10.2019 v 17:01
Dnes v KS družstev: ŠK TJ Dolní Benešov "B" - TJ Lokomotiva Krnov "B" 5.5:2,5. Vyhráli Kučera T. Byma P. Gemsa P. Kriebel R. a Bartoš M. Remizoval Kampík D. A se sklopeným hlavami odešli hráči na 7. a 8. šachovnici odešli Gemsa M. a Slanina M.

STK
9.10.2019 v 08:32

STK
9.10.2019 v 08:30
Tohle nám Lori zatajil: http://www.skjesenik.cz/cz/clanky/125-ve-ctvrtek-19-9-jsme-s-pavlem-kozakem-oslavily-jeho-60-narozeniny.html Za náš ŠK přidávám blahopřní, Lori, hlavně pořád hodně te Tvé nezměrné vitality!!

Stránka 24 z 645    <  22    23    24    25    26    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.