Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.188.49.114) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
Mag
1.10.2012 v 08:25
Na mezinárodním turnaji Open Tatry zvítězil trenér našich dětí GM Vladimír Talla. Gratulujeme! Více na NŠS.

STK
30.9.2012 v 21:30
To R1: K čemu Ti dali zase ze zoufalství čuchnout?

R1
30.9.2012 v 19:52
STK, netušil jsem, že dokážeš na Frantu házet zamilované pohledy...Och ty tajnůstkáři!

R1
30.9.2012 v 19:46
Omlouvám VB, nejspíše je jeho výrok způsoben prohibicí...

Mag
30.9.2012 v 00:12
Na mezinárodním turnaji, který se (včera 29. 9. 2012) konal v poském Rybniku zaznamenaly naše děti řadu úspěchů, když se v turnaji jednotlivců ve věkové kategoriich od 9. až 12 let hrané na 7. kol, postupně umístili. V kategorii do 9 let na 2. místě se 3. body : Anička Janošová, celkově v turnaji 15 místo z 25 účastníků. Dále do 9 let: 3. místo Kuba Křefký 3b./celkově 16. místo. V kategorii pak do 10 let: Terezka Gemsová 4. místo se 4,5b./ celkově 7. místo. V soutěži družstev, hrané na zisk celkových bodů v turnaji nejlepších 4. hráčů, se umístila tato trojice na bronzovém stupínku (s celkovým ziskem 10,5 bodů) a vybojovala tak pro náš klub krásný pohár, který bude tak následně umístěn v naši klubovně. Jménem jednoho z rodičů gratuluji!!!

Velky Boss
27.9.2012 v 09:47
Zdravim vsechny z hor. Nemohu mlcet, je to hnus. Zas ten FM. Porada krajske skoleni treneru v dobe krajskeho preboru a to vse pod hlavickou SSCR. Typicky FM, na zbytek sveta serou.

R1
27.9.2012 v 07:23
On ten Karel má kona? Neměli bychom provézt pokus o zlanaření do šk?

Zdenda
27.9.2012 v 01:19
Karel byl v Avignonu, bo tam je zhon, byl na dovolené!!!!! Co tam dělal je jen a jen na Vaši fantaziii :-)

Mag
26.9.2012 v 17:15
To R1: Stačí nahlédnou na stránky BŠŠ a bude vše jasné, jak ta sobotní Paříž asi vypadala. :-) :-(

R1
26.9.2012 v 16:13
Podle AVIho byl Karel ve Francii, prý....

Stránka 296 z 645    <  294    295    296    297    298    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.