Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.143.0.18) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
HB
27.5.2019 v 11:57
Ještě drobný dodatek. Ondra přišel o druhé místo prohrou v posledním kole (remíza by stačila). Až později jsem se dozvěděl, že poslední dvě kola hrál s migrénou jak sviňa (vydýchaný vzduch, horko, duševní dřina). Už cestou domů mu bylo zle a doma došlo na šavlové tance. Škoda, poslední kolo bylo o tom jestli se ubrání matu a bude dohrávat s věží navíc nebo ne. Nepřišel na to, i když to asi šlo.

Pavel
26.5.2019 v 23:05
Dnes se vydala 7členná výprava na turnaj do polské Ratiboře. V turnaji OPEN startovali Pavel Byma, Ruda Kriebel, Tomáš Kučera a já, v turnaji dětí do 11 let Ondra Bitta a Matyáš Plaček pod dozorem Honzy Bitty. Nejlépe skončil Ondra, který vyhrál poukázku (bohužel do polského knihkupectví) v hodnotě 80 zl. za 4. místo. Ostatní střídavě oblačno (já, Tom, Matyáš) až zataženo (Pavel - po zranění ovšem, Ruda). Wyniki jsou k dispozici zde: http://chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_7636/results.html?l=pl&tb=10_

BVB
17.5.2019 v 07:57
Připomínám všem naším členům, že už zítra se koná v restauraci Štika od 18.00 hod. volební valná hromada našeho ŠK.

Vysmátý tata MAG
5.5.2019 v 20:58
Tereza si takto svou poslední výhrou vybojovala cenu za nejlepší ženu ve svém turnaji. Pavel pak výkon KM, tedy 2100. SUPER ;-)

STK
5.5.2019 v 16:49
Připojuji gratulace všem úspěšným na MČR a Koníkovi, celý týden jsem všechny pozorně sledoval. Tadkovi poslední norma určitě vyjde někdy příště. Tom Kučera potvrzuje jasný progres, jeho Elo se posune již přes hranici 2000, pěkný přípis zaznamenal i Pavel, Terčiných šest výher v řadě je také hodně pěkných. A s gratulací nemohu opomenout Zdeňka Šnytu, který vyhrál turnaj B.

R1
5.5.2019 v 15:46
Mládí na koni. I na Koníkovi. V A skupině Tom Kučera si dnes dal zákuseček, Pavel Gemsa dtto, Tereza Gemsová dnes po šesté v řadě výhra. Blahopřeji. Na druhé straně byli šedesátníci a tam už to tak růžové nebylo. Ale ani ti se neztratili. Alespoň podle mého mínění.....Ve skupině MČR se k šestému místu dobojoval se šesti body Tadeáš Kriebel. Ten nemá ani půlku té zmiňované padesátky. Nakonec, být o jeden půl bod více, byla by zdolána i poslední překážka od udělení GM.

R1
4.5.2019 v 20:31
Pavlík nejenže nedávno slavil, ale dal si i dárek na koníkovém blesku. Dobrý, Pavle!

MAG
2.5.2019 v 13:34
Vše nejlepší ke 3. kulatinám Pavlovi Rakúsovi ;-)

STK
25.4.2019 v 09:03
Pro R1: O staru našich členů v mládežnických ligách se taky dočteš třeba v zápisech z výborových schůzí..

JVK
23.4.2019 v 13:33
Pro R1:Na našem webu v kalendáři akcí byla závěrečná kola lig zveřejněna 12.4.2019 s tímto textem:" Závěrečná kola extraligy a 1. ligy mládeže proběhnou o víkendu 12.4.-14.4.2019. V akci opět uvidíme Toma Kučeru, Terku Gemsovou a sestry Vavřínkovy." Bohužel zpětně již normální uživatel nedohledá...

Stránka 30 z 645    <  28    29    30    31    32    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.