Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.145.183.243) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
Vít Pavera
19.1.2012 v 01:04
Vážení šachoví přátelé. Před chvílí byly oficiálně zpřístupněny webové stránky šachového klubu Orel Opava. www.orelopava.webnode.cz Naleznete zde reportáže ze zápasů s možností přehrání partií. Výsledky týmů a jednotlivců včetně jednoduchého hodnocení. Přehledný klubový žebříček. Samozřejmostí je i fotogalerie a diskusní fórum.

Velký Boss
17.1.2012 v 18:34
Do archivu výsledků byly doplněné upravené výsledkové listiny ze 3.turnaje KP mládeže v rapid šachu v Havířově, kde naši mladí borci získali v turnajích do 10 a 14 let stříbrnou a bronzovou medailí, dvě čtvrtá a jedno páte místo. Blahopřejí úspěšných a všem ostatním děkuji za reprezentaci našeho klubu.

R1
15.1.2012 v 22:52
....celý tata... fuj, to ne, lepší než tata, neboť onen již prohrává se šestnáctistovkama, ale zato dobře píská...

MAG
15.1.2012 v 17:45
Dnes, (po vyslechnutí co to ty naše talenty v tom Havířově všechno mohlo narušit v tom KP mládeže. aby někteří jedinci hráli přecejon lépe) se hrály soutěže družstev. Z našich mládežníků zde startoval jediný hráč a to Pavlík Gemsa, tento dosáhnul v barvách Malých Hoštic dalšího výborného výsledku, když porazil hráče s Elem přes 1800, Leo Müllera z Budišova n. Budišovkpou. jako otec, gratuluji k výbornému výsledku!!!

R1
15.1.2012 v 15:10
Dobé, děcka v Havířově. Jen tak dále.

MAG
14.1.2012 v 18:10
Dnes v KP mládeže v Havířově jsme dosáhli docela slušných výsledků. V kategorii HD10 obsadil Jakub Křefký 5. místo, když si to až do posledního kola rozdával o co nejlepší umístění s Terezkou Gemsovou. (I když vzájemný zápas vyzněl lépe pro Terku), zatímco Kuba v posledním kole vyhrál, Terezka v něm prohrála. Kuba získal celkově krásných 5. bodíků, Terezka celkově 11 místo 4,5 bodu, což jí však neublížilo v kategorii dívek, kde skončila na stříbrném stupínku a připsala si tak 18 bodíků do konečného pořadí dívek v GP. Další naše zástupkyně HD10, Katka Anička Janošová 32 místo za 3b. a Anetka Tichá 45/2b. Celkem startovalo v HD10 51 dětí. Zastoupení jsme měli taktéž v kategorii H14 (úmyslně zde dívky nazmiňuji, neboť zde žádná nestartovala). Zde obsadil krásné 3 místo Pavel Gemsa, (když z pole 12 hráčů) získal 4,5 bodu a za sebou nechal spoustu kvalitních hráčů, (kupř. Walica Roman Elo 1674, Šrámek Ondřej Elo 1496, Štěpan Patrik Elo 1789. Šigut David Elo 1587 atd....

Velký Boss
10.1.2012 v 17:11
Připominám všem našim mládežníkům, že už v sobotu 14.1. se koná v Havířově 3.turnaj KP mládeže v rapid šachu - bližší informace na baneru v pravo.

R1
8.1.2012 v 22:19
Tisková zpráva VB po pěti pivech. Máš pravdu, Kryšpíne, Lukáš dnes bodoval. Luboš asi hlásil výsledek utkání. Jen tak dále Lukáši. PS: nebude z toho kontumace?

Velký Boss
8.1.2012 v 18:39
R1 opět plácá ty své nesmysly, aby zakryl svou dnešní porážku. Prohrál totiž se svým papírově neslabším soupeřem v této soutěži. Nikdy jsem neřekl že jsem o figuru přišel nespravedlivě - výmysl R1. Přišel jsem o ní díky své nekoncetrovanosti a zcela zaslouženě. Za týden to Petrovi vrátím. Jen jsem neměl dávat remízu, když jsem prohranou partii začal otáčet. Chyba která nás možná stala body -sypu si popel na hlavu. Souhlasím s Martinem Víchou, tentokrát měl Slezan trochu více štěstí ve více partiích.Výsledek mohl bý opačný. Každopádně soupeři blahopřeji k dnešnímu vítěztví i když bylo šťastné.

Kryšpín
8.1.2012 v 18:33
podle databáze šachového svazu hrál za Áčko Bělka Lukáš :o)

Stránka 343 z 645    <  341    342    343    344    345    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.