Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.145.69.239) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
BVB
29.12.2018 v 16:43
Výsledky a informace o včerejším vánočním turnaji v Opavě jsou rovněž uloženy v archivu výsledků.

Pavel
29.12.2018 v 08:38

STK
24.12.2018 v 13:06

R1
24.12.2018 v 10:11
Díky Pavlovi za článek k MČR. Jako divák jsem pozorně sledoval partie všech dolnobenešovských. U sedmi krieblových remíz musím konstatovat, že byl remízový král po každé půlce vysmátý. Vždy to bylo se silnějším soupeřem. Čtyřikrát to bylo do holých králů, dvakrát zablokovaná pozice nestejnobarevných střelců a jednou utekl hrobníkovi z lopaty, kdy soupeř měl dámu, věž a něurekom pěšců a bílý kriebel jen krále, dva bloklé pěšáky a jednoho střelce, kterého, když soupeř pozřel, nastal pat......všichni se tomu zachechtali, i patující soupeř. Taková tam byla atmosféra. Dodávám: příští pořad V šachu 29.12. ČT 24 bude hodinový, celý o MČR a bude možno spatřit Kučeru a Kampíka (toho obzvláště) jak se motají před kamerou české televize..... Na https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/ostatni/mistrovstvi-republiky-v-bleskovem-sachu-vyhrali-laznicka-a-worekova/5c1e96750d663b6fe8c1ab3d se můžete podívat na sobotní zpravodajství na ČT1. Tam má svůj štěk sekundový i Kriebel Rudolf (z druhého kola, červená košile). A na závěr: do síně slávy ŠS ČR vstoupil kromě mistra světa nad 65 let i mistr světa akademiků IM Tadeáš Kriebel. Oba obdrželi diplomy a moc hezké skleněné figurky připomínající krále Karla IV.

STK
23.12.2018 v 19:00
Omlouvám se Davidovi Kampíkovi, kterého jsem ve startovní listině přehlédl. I jemu, stejně jako ostatním zmíněným v předchozím příspěvku, děkuji za velmi dobrou reprezentaci našeho klubu.

STK
23.12.2018 v 11:49
Včera proběhlo v Praze otevřené MČR v bleskovém šachu. Náš klub měl v turnaji zastoupení Pavlem Gemsou, Tomem Kučerou, Rudou Krieblem a hostujícím Tadkem Krieblem. Podle očekávání si nejlépe vedl Tadek, celý turnaj odehrál v popředí a v konečném pořadí obsadil velmi pěkné 7. místo za 11 bodů z 15 partií (startovní pozice 21). Velmi dobře zahrál i Pavel Gemsa, získal 8 bodů a se startovním číslem 213 obsadil 131.místo. Ještě větší skok oproti nasazení (č. 280) zaznamenal Tom Kučera, se 7,5 body obsadil konečné 163.místo. Oproti úvodnímu nasazení (236) si mírně polepšil i Ruda Kriebel, se 6,5 body obsadil konečné 219. místo. Zajímavosti je, že náš velký kritik remíz R1 z patnácti bleskových partií hned 7 odpůlil. V open turnaji startovalo 317 hráčů, zvítězil Viktor Láznička. Vůbec se nedařilo Davidu Navarovi, bronzový medailista z nedávného ME v blesku získal jen 10 bodů a skončila až na 19. místě. V soutěži žen zvítězila Joana Worek.

R1
18.12.2018 v 22:15
Vánoční zpívání koled na sídlišti Osada míru 2018. Organizuje farnost DB. 26.12.2018 od 17:00 hod. Hvězdy akce: Vavřínek, Bělka, Sněhota.

R1
18.12.2018 v 21:37
Upřesnění: Rýmařov v KS samozřejmě prohrál s béčkem....

STK
17.12.2018 v 08:17
Oprava chybky - Rýmařov v KS samozřejmě porazilo béčko.

STK
16.12.2018 v 22:30
Dnes jsme úspěšně zakončili kalendářní rok v soutěži družstev. Céčko jednozančně poraziloo oslabený Rýmařov 5,5-2,5. Vyhráli Radim, Luboš, Tom Kučera, Ruda a Tomáš Vavřínek, remizoval Míša Bartoš, prohráli Jenda a Radek. Jsme v čele soutěže beze ztráty bodu. Déčko v OS vyhrálo v Bolaticích 3-2, vyhrála Anička a Honza Bitta, remizovali Max a Jitka, prohrál Ondra. Všechny soutěže máme pěkně rozehrány, tak jen tak dále po Vánocích!

Stránka 37 z 645    <  35    36    37    38    39    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.