Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.145.87.19) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Nastávají pátek mohl být v klubovně velmi rušný. Bohužel, naposledy tomu tak bylo v roce 2003, o rok později 2004 již všechna veselost přešla........Kdož jste znali Kačabu - Karla Dihla, vzpomeňte si u jeho dnešních nedožitých 61. let minimálně na jeho vylomeniny, přátelskou povahu, slavnostní cigaretku uprostřed rtů.....V těchto dnech by Kája měl určitě i velikou radost ze syna Martina, který bude za dva týdny promovat na pana magistra.

23.10.2018 v 08:50
Ahoj, škoda, áčku jsem věřil, sestava byla velmi dobrá ... Tak snad příště.

Pavel
21.10.2018 v 22:39
Áčko dnes bohužel bylo Porubě "D" vyrovnaným soupeřem pouze na papíře před zápase. V samotném utkání jsme stáli všude hůře a zaslouženě prohráli 2,5-5,5. Céčko v OP s kompletní prezidentskou rodinou porazilo Polom "B" v poměru 5-3. Příští týden je z důvodu konání MMaS mládeže volná neděle.

STK
16.10.2018 v 19:35
Béčko zahájilo v neděli novou sezónu vítězstvím proti Kravařím v poměru 5-3. Vyhráli Jenda Vitásek, Tomáš Kučera a Tomáš Vavřínek, remizovali pavel Žák, Tomáš Vitásek, Luboš Bělka a Lumír Kramář, prohrál Michal Bartoš. Déčko remizovalo v prvním kole OS v polomi s místním céčkem, vyhrál Mirek Suchánek a Vojta Jarkuliš, remizoval Ondra Bitta, prohráli Terka Gemsová a Honza Bitta. Příští neděli zahajuje v KP 1 áčko na půdě Slavoje Poruba D a céčko v OP doma přítá Polom B.

MAG
13.10.2018 v 19:37
Dnes se konal v Krnově 1. turnaj KP mládeže v rapid šachu pro rok 2018/2019. Náš klub měl zde 5 hráčů. Byli to kategorii do 10. let Oliver Kusyn 4,5 bodů/12 místo ze 46 účastníků, v kategorii do 12. let Bitta Ondřej 3,5b./18 m. ze 41 účastníků, do 14 let Křefký Ondřej 3b./23 m. ze 32 účastníků a v nejstarší kategorii do 18 let pak dvojí zastoupení Kučeru Tomáše a Terezu Gemsovou. Oba shodně získali 4 body. Za účasti 23. hráčů obsadil Tomáš 6. místo a Tereza 8. místo, když se stala vítězkou v této věkové kategorii dívek. Závěrem ještě připomínám, že se hrálo jako pokaždé v těchto turnajích na 7. kol.

STK
13.10.2018 v 13:46
Nová sezóna byla zahájena o minulém víkendu ligovými soutěžemi mládeže. Tomáš Kučera hostuje v 1. lize za Krnov a na první šachovnici získal z prvních třech kol hezké 2 body. Rovněž 2 body získala na třetí šachovnici TJ Ostrava Terezka Gemsová. Eliška Vavřínková nastoupila poprvé v družstvu extraligového Starého Města a k velmi dobrému výsledku družstva přispěla 3,5 body z 5 partií. Anička Vavřínková byla stoprocentní (4/4) v družstvu Lokomotivy Brno A, které suveréně vykročilo v prvnílize C za návratem do extraligy. Maruška Vavřínková přispěla lokomotivnímu béčku k dobrému startu dvěmi body ze čtyř partií. Zítra zahajují soutěže dospělých, naše béčko v KS přivítá doma Kravaře a déčko v OS zajíždí do Velké Polomi. tak ať se nám daří!

Jitka Vavřínková
8.10.2018 v 10:41
V seznamu členů byla aktualizována ela, reklamace směřujte na mne.

Matouš Gemsa
5.10.2018 v 11:04
Více o celém turnaji od včerejšího dne na webových stránkách MKŠS v aktualitách z péra ředitele turnaje Ing. Petra Záruby.

STK
5.10.2018 v 08:39
Tomovi můžeme dodatečně poblahopřát i k prvnímu místu v kategorii do 16 let. Pořadatelé opravili chyby v zařazení některých hráčů do příslušných kategorií a tak se Tomáš stal krajským přeborníkem do 16 let. Stejně tak Terezka Gemsová, která byla jedinou startující v kategorii dívek do 20 let.

Ra
30.9.2018 v 22:41
Blahopřeji Tomovi k druhému místu. Pro zajímavost, kořeny Tomáše sahají do Bohuslavic...... Pro fandy bitev doporučuji podívat se do Batumi, jak se dělá politika bez rukaviček.... http://chess-news.ru/node/25123

Stránka 43 z 645    <  41    42    43    44    45    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.