Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.139.238.176) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
MAG
30.12.2010 v 09:37
To R1: Možná se mýlím. Třeba ne ale můj osobní názor je, že Kloboučník a R1 jedna osoba jsou!( Za jiných okolností se oběma omlouvám:)) Nyní k těm prvkům: jsem zastáncem názoru, že poháry, medaile a dyplomy (které na našem posledním dětském turnaji rovnějž chyběly) přinášejí dětem mnohem více radosti než čokoládky , zápisníčky apod. Jsem rád, že tento názor nemám jen já, ale i jeden ze sponzorů, který má rovnějž malé děti a který za podobnými oceněními jezdí se svou drobotinou až do dalekého Polska. Opakuji ještě jednou pro méně chápající: názor mnou zde podaný není (jen) z mé hlavy ale obvzlášť jednoho se sponzorů našeho oddílu...Jinak k těm Božím trestům. Myslím si, že každý z nás sám je strůjcem svých pochybení.

R1
30.12.2010 v 08:32
Zač mně Bože trestáš! Nehraji Kozmice, nejsem na svahu s lyžemi a tak čtu ty ptákoviny Kloboučníka a Kolowratníka. Jsem rád, že Hořčičáci něco dělají, nejsem rád, že mne nepozvaly (i Tadeáš by si rád zahrál), a... ono to jde, když obec sypne! Dále by mne zajímaly ty prvky, Mágu!

MAG
29.12.2010 v 17:58
To Koboučník: na tenhle názor jsem chtíc nechtíc zareagovat musel, neboť není můj nýbrž jednoho ze sponzorů turnajů v DB. Na nedávný turnaj (okresní) totiž zmiňovaný dodal krásné a plnohodnotné ceny, nicméně očekával od funkcionářů, že pro naše děti zajistí právě zmiňované poháry a medaile. Bohužel v našich řadách (funkcionářských) se začínají oběvovat prvky které zde do nedávna nebyly o kterých se zde raději nebudu ani rozepisovat!

Kloboučník
29.12.2010 v 17:14
A brzy předčí Malé Hořčice ten slavný benešovský velkoklub i počtem turnajů. Ještě uspořádat 3-4 turnaje za rok víc a už se počet vyrovná. Ceny do turnaje a peníze se samozřejmě shání samy, lidí schopných turnaje uspořádat jsou taky mraky /ne Mrákoty/. Se těšte na reportáž z Kolovrat Open, až přelanaříme půlku Benešováků...

MAG
29.12.2010 v 16:40
Jak vidím, tak jsem se v článku dopustil několika hrubek, které byly zapříčiněny kvantem chlastu který jsem v během tohoto turnaje spořádal. No jo Slilvestr je za dveřmi a ukažte mě kdo by v této době neslavil!

MAG
29.12.2010 v 16:31
Dnešního turnaje v Malých Hošticích, který se jako první ročník hrál na počest Ládislava Vaňka a tím bezprostředně navazoval na náš turnaj ze včerejška se z našich řad zůčastnilo 5 hráčů. Byl hrán na 7 kol s tempem rapid 15´ V celkovém pořadí jsme se nestratili, sic první příčky nám bohužel utekly mazi prsty. Turnaj vyhrál Vít Pavera 6b. druhý skončil Jiří Klobouk 5,5b. a třetí Adolf Tesárek 5b, který přišel přes velmi dobře rozehraný turnaj o celkové prvenství díky prohře se mnou. (Skončil jsem až čtvrtý se 4,5 b, když jsem si lepší umístění zavinil sám, neboť jsem jak s V. Paverou tak s J. Kloboukem v partijích stal lépe a přesto prohrál a k tomu nedokázál porazit tentokrát M. Gazdu) Pátý skončil Leo Glinz., Z hráčů mladých (dětí) do 15 let skončil 1 náš Pavel Gemsa (celkově 6 v turnaji), když během turnaje postupně porazil Terezku Gemsovou, pak Marka Janoše a následně Katku Janošovou. 2 Marek, 3 Kateřina Anna, 4 Terka... Co říci na závěr, ttento turnaj měl co se týče hráčského obsazení úrčitě nižší úroveň oproti M LB a KD nicméně musím konstatovat, že se nesl celkově dobrou úrovní startujících hráčů. Taktéž byl cenově docela dobře podchycen a svou úrovní dle mého osobního názoru ( a názoru sponzora nedávného okr. turnaje v DB Martina Janoše) přivyšil po této stránce zmiňovaný turnaj. Byly zde krásné poháry pro vítěze jak ve starší ketegorii tak i samozřejmě i v kategorii mladší. Myslím, ře bylo zde z čeho si vzít příklad a zmiňované chyby už neopakovat!

Velký Boss
29.12.2010 v 13:37
Včerejší 6.ročník Memoriálu LB a KD vyhrál opět Radek Caletka před našim Pavlem Rakúsem. Výsledková listina v archivu výsledků.

Velký Boss
25.12.2010 v 19:42
Připomínám všem našim hráčům, že v úterý 28.12. se koná v Opavě 6.ročník Memoriálu LB a KD - viz. bližší informace na těchto stránkách. Sdělte mi kdo má zájem jet a jestli chce jet někdo autem. V pondělí sdělím zájemcům informace k odjezdu. Kdo má zájem ve středu 19.12. hrát turnaj v Hošticích, tak se musí přihlásit u pořadatele. Mělo by jet co nejvíc mládežníků. Ve čtvrtek je pak pro pozvané turnaj v Kozmicích. Pozvaní mi rovněž potvrdí kdo z nich pojede.

R1
22.12.2010 v 08:55
Vrabec štěbetal, že STB_K (fuj, blbě se to píše s tím podtržítkem) má zatím jen klíčky od domečku. Tak jak je to? Jedu v brzké době na Brno, mohl bych udělat reportáž na šachové stránky, pane STK! Jo, dnes ráno mi zdechnul ve vaně kapr. Asi se přehřál, nebo nebyl zvyklý na čistou vodu. Jdu pořídit nový kus.

STB_K
21.12.2010 v 08:49
Žádný klídek, pánové. Momentálně sháním pořádné hrablo, abych mohl parkovat před novým sídlem. Není nějaké zlomené na Koreji či v Bohuslavicích? Takže nějaké vyhazování se zatím týká pouze sněhu. Memoriálu K+L se letos bohužel z objektivních důvodů nezúčastním.

Stránka 432 z 645    <  430    431    432    433    434    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.