Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.147.36.185) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
18.11.2010 v 20:14
VB, zkus se podívat prosím do archívu výsledků na KP rapid mládeže do 12 let, něco tam není OK.

Velký Boss
18.11.2010 v 19:18
Do archivu výsledků byly doplněny upravené výsledky 1. turnaje KP mládeže v kategorii do 10 a 12 let , kde startovali naši mládežníci. Tentokrát zůstali trochu za očekáváním. Možno stáhnout.

R1
18.11.2010 v 09:34
Pepo, jak to že jsme včera marně hledali na webu výsledky?

jvalencik
17.11.2010 v 21:17

MAG
17.11.2010 v 16:40
Omlouvám se Terezce Holečkové, na kterou jsem nechtíc zapomněl! Terezka H. skončila v HD10 s 2,5b na 30 místě ze zmiňovaných 38 účastníků.

MAG
17.11.2010 v 15:49
Právě jsme se vrátili z KP mládeže v Havířově. Toto tentokrát pro naše barvy příliš radosti nepřineslo. V D10 byla tentokrát úspěšnější Katka, když uhrála 4 body Skončila pátá. (Celkově HD10 16 místo). Terezka uhrála 3,5b, 6 místo (celkově 19 místo). Kuba skončil se 3b z 38 účastníku 21. V HD12 skončil Pavel z 21 hráčů 8 se 4b. (Po velmi dobře rozehraném turnaji 3b/3z. nakonec jen dvě remízy a dvě knedle). Marek 3,5b a celkově 11 misto. Tedy všechno takový střed.

Pavel
14.11.2010 v 21:59
:-/

STB
14.11.2010 v 21:53
Pánové, díky! Stále lepší jízda! To je ten správnej tým! Těším se za 14 dní v Havířově.

Velký Boss
14.11.2010 v 19:09
V okresním derby KP přehrálo naše "B" družstvo "B" Slezanu Opava 5,5:2,5. Musím přiznat, měli jsme víc štěstí. To ale zase chybělo našemu "E" družstvo v Darkovičkách a tak smolně prohrálo 3:5.

Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.