Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.220.172.128) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
MAG
5.10.2010 v 08:01
Včera jsme s Pavlem nelenili při neuskutečnění se tréninku s naším trenérem talentované mládeže ( je na Openu v Tatrách) a zůčastnili se v DB turnaje, (který pořádali důchodci.) Turnaj se hrál uzavřeným způsobem rapid na 7 kol s časem 15 minut. Vyhrál ho Tomíček Alfons 6,5, 2. Gemsa Matouš 4,5, 3. Gemsa Pavel 4,5, 4. Kupka Jindřich 4b. atd. Pavel vyhrál s p. Kupkou, prohrál se mnou.

MAG
4.10.2010 v 23:52
Neřekl bych. I když musím s Tebou souhlasit, neboť lidé často plácají opravdu kdejaké kraviny!

R1
4.10.2010 v 22:28
Vyhrál-li by Tadeáš, řeklo by se, že mu to Vladimír pustil, vyhrál-li by Vladimír, řeklo by se, že mu to Tadeáš pustil, při remíze by se řekne, že si to domluvili. Nejlepší výsledek by byl teda 0:0.

MAG
4.10.2010 v 20:50
To R1-dle očekávaní: remiz. I když se musí řict, po tuhém boji!

R1
4.10.2010 v 16:07
Dnes v 18.00 na OPEN Tatry sledujte on-line Kriebel-Talla. Kdo s koho?

AVI
4.10.2010 v 09:49
Chtěl bych poděkovat všem "účastníkům zájezdu" z DB za dobrou reprezentaci našeho okresu v LM. Věřím, že akce se podařila a svojí rozmanitostí většinu šachistů uspokojila.

Velký Boss
4.10.2010 v 07:01
R1: to jsem přesně čekal, že napíšeš-nezklamal. Jen Tě musím trochu opravit, i my jsme si ještě užili v neděli krásného teplého počasí s nádhernými panoramaty Tater. Nikde jsem ale nenašel tu Tvou výhru ve druhem kole. Jinak Ti ale v turnaji držíme palce, jsi přece v turnaji jediný reprezentant ŠK TJ MSA Dolní Benešov, tak nám neudělej ostudu.

R1
3.10.2010 v 22:05
Kdybyses lépe učil, tak jsi mohl, pane VB, mít ještě více času než R1 a mohl i vyhrát dnes ve druhém kole OPEN Tatry. Zítra hodně pracuj, ať Tví nadřízení mají z Tebe radost. Jinak, jen co jste vy, co mluvíte jednou rečou, odjeli na své domovy, bylo obloha modrá, modrá a zase jen modrá. Čím to?

Velký Boss
3.10.2010 v 18:51
Tak je to za námi, dnes odpoledne dorazila úspěšně naše výprava ze Slovenska. Hovorili jsme jednou rečou , bolo super a děkuji všem, co nám tuto akci umožnili. Zjistili jsme, že šachy jsou nejnáročnějším sportem, protože šachisté jsou stále na tahu. Bližší informace a fotky v galerii budou později, rovněž i ostatní šachové informace o soutěžích apod. vám během týdne rozešlu a vystavíme na tyto stránky. Víc jak týden jsem nebyl doma a nestíhám, tak vyčkejte. Chtěl bych mít jednou tolik času co R1.

R1
3.10.2010 v 08:55
Pánové VB a STB mi splývají do jediné hmoty. Nedivte se, jsou to první bratanci.

Stránka 451 z 645    <  449    450    451    452    453    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.