Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.141.28.129) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
STB
13.6.2010 v 15:41
MČR družstev mladších žáků v Kyjově: 1. Polabiny, 2. Staré Město, 3. Lokomotiva o 1,5 bodu horší pomocné hodnocení (s Eliškou-2,5/9 bylo pro Eli hodně těžké, hráli pořád na prvních dvou stolech, alespoň bodovala v zápasech, kdy se vyhrálo 3,5-2,5). FM se dvěmi družstvy bez medalie, trenér silně připomínal svingu Bykova z finále hokejového MS. Příjemně překvapil Třinec.

Velký Boss
11.6.2010 v 09:16
Na stránkách Frýdku-Místku: http://www.chessfm.cz/ najdete výsledky a fota ze včerejšího turnaje školek, kde D. Benešov obsadil 3.místo ! Body družstev ve výsledkové listině jsou víc než divné. Jak se to pořadatelům povedlo mi rozum nebere. Každopádně naši uhráli 12 bodů: Katka a Terka 3,5, Benjamin 2 a Dan 3 a celkově skončili třetí. Nejdůležitější informaci ale je, že dnes od 18.00 by měli být v televizi na ČT 1 v regionalních zprávách . Tak všichni koukat !

MAG
11.6.2010 v 00:27
V kalendáři akcí mě chybí sobotní mezinárodní turnaj dětí v Rydultowech, čím to?! Nelze s tím něco udělat?

R1
10.6.2010 v 16:54
Blahopřeji špuntům, obzvláště panu Tomíčkovi. Na BŠŠ doposud nic není, tak si počkáme. Informaci jen doplním o skutečnost, že Katka Anna Janošová je členkou tréninkového střediska mládeže při ŠK MSA Dolní Benešov, které vede velmistr Vladimír Talla.

Velký Boss
10.6.2010 v 14:35
Dolnobenešovská šachová škola "špuntů" vedená p. Alfonsem Tomíčkem zaznamenala dnes velký úspěch. Na mezinárodním Mistrovství Mateřských školek čtyřčlenných družstev obsadilo družstvo MŠ Dolní Benešov za družstvy z polské Opole 3. místo, což znamená neoficiální titul Mistra ČR MŠ ! Družstvo ve složení Janošová Katka, Holečková Tereza, Tomíček Benjamín a Kosina Dan za sebou nechalo obrovskou a silnou líheň talentů z BŠŠ Frýdek-Místek. Blahopřeji. Podrobné výsledky budou později.

MAG
6.6.2010 v 18:51
Dnes se hrály 2 rapidturnaje na 9 kol v Ratiboři( Mezinárodní Memoriál Wieslawa Hanczarka). V hlavním turnaji, který vyhrál FM Motyka Michal (LKS Pasjonat Dankowice - PL) se z našich nejlépe umístil na 10. mistě Lubomír Bělka se 5,5 b.( nejlepší do Ela 2 000; dále 18. Marek Weczerek 5 b.; 20. Pavel Rakús 4,5 b; 23. Matouš Gemsa 4,5 b; 24. Jan Vitásek 4 b; a 25 Vojtěch Jarkuliš. V druhém turnaji dětí do 10 - 12 let vyhrál Nytychoruk Jacek (KSz Silesia Racibórz) Z našich: 6. Pavel Gemsa 6 b.( 2. do 12 let); 7. Marek Janoš 5 b; 12. Jakub Křefký 5 b.; a 17. Tereza Gemsová 4 b. V hlavním turnaji startovalo 40 hráčů a v turnaji dětí 24 hráčů.

Matouš
1.6.2010 v 12:30
Kdyby někdo chtěl se mnou v nastávajícím měsíci hovořit přes telefón, ať tak učiní buďto přes pevnou linku 553 652 087; nebo na mobil 728 933 868; číslo 739 903 289 není v tuto chvíli mobilní. (Tento můj nový mobil je v servisu nefukční!)

MAG
31.5.2010 v 20:08
Kdo má zájem se podívat na konečné výsledky ligy měst, nebo na výsledky pátého závěrečného kola ze včerejška, má tak možnost učinit na šachových stránkách Slávie Orlové, které se nacházejí na našich stránkách: přes odkazy.

Velký Boss
31.5.2010 v 08:57
Do archivu výsledků bylo doplněno upravené pořadí turnaje "O krále a královnu špuntů 2010", který se hrál 29.5. ve FM a Katka Janošová zde byla korunovaná na královnu špuntů !

MAG
30.5.2010 v 16:02
Ani my jsme nazaháleli, na lize měst v Rychvaldu Pavel v "B" skupině 4 místo z 9/6 b. Rosťa údajně 9/4 b.Tereza 9/2,5 b. V "A" skupině Monika předposlední 7/2 b.

Stránka 476 z 645    <  474    475    476    477    478    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.