Po prohře 3-5 ve Frýdku áčko sestupuje z druhé ligy.

18.3.2018 v 10:27
FM dnes nastoupil v nejsilnější sestavě.

STK
18.3.2018 v 09:54
V Koutech bylo včera dobojováno. Své poslední partie vyhráli Tom, Katka a Aničkak, Maruška remizovala, Julinka prohrála. Tom v Openu získal 5,5 bodů a obsadil slušné 15. místo. 5,5 a 5. místo získala Anička v D14, ale velmi slabé pomocné hodnocení vypovídá o tom, že se letos Aničce turnaj nepovedl a body získávala s výrazně slabšími soupeřkami. Ztráta téměř 90 bodů do Ela je toho důkazem. Své si nakonec uhrála Katka v D16, 4,5 bodů a 12.místo v polovině startovního pole je asi v současné době pro Katku maximum možného. V kategorii D12 uhrála Maruška 4,5, obsadila až 21.místo a turnaj se jí vůbec nepovedl, předvedené partie byly bohužel zklamáním. Julie ve stejné kategorii po solidním začátku padla taky do útlumu, nakonec se 3,5 body potvrdila své nasazovací postavení na 28. místě. Děkuji Jitce a Pavlovi z organizaci a dětem za reprezentaci klubu.

STK
17.3.2018 v 21:29
Zítřejší u tkání našeho áčka v boji o udržení 2.ligy ve Frydku Místku bude možno sledovat dle informace domácího klubu on line http://chessfm.cz

STK
16.3.2018 v 18:56
Musím se mírně opravit a omluvit - Katka startuje v D16 a Julie má připsáno 3.5 bodu.

STK
16.3.2018 v 18:38
V Koutech se našim zástupcům bohužel nedaří. Před posledním kolem mají 4.5 bodu Tom v Openu a Anička v D14, ve stejné kategorii má Katka 3.5 bodu. V D 12 získala Maruška 4 body Julie 3. Zitra ráno začne poslední kolo, tak snad to naši vylepší.

STK
12.3.2018 v 20:03
Dnešní dvojkolo bohužel nebylo úspěšné. Katka, Anička, a Julinka prohraly obě partie, Maruška odpoledne porazila spolubydlici Lauru. Oba body získal Tom, ale soupeři byli podstatně slabší. Zítra od 9.00 páté kolo, bodové zisky se snad vylepší.

R1
11.3.2018 v 22:17
Žně bývají v létě. I když dnes léto bylo. STK, konečně jsi dostal rozum. Držím palce.

STK
11.3.2018 v 18:57
Tak dnes se v Koutech včerejší žně neopakovaly. Remizovaly Katka, Julinka a Anička, Tom a Maruška prohráli. Zítra následuje náročné dvojkolo, ráno od 9.00, odpoledne pak od 15.00.

Stránka 50 z 645    <  48    49    50    51    52    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.