Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.14.248.252) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
17.3.2008 v 20:36
Opět mi nezbývá než se zasmát tomu, co psal Luboš. Ta "kvalitní bohuslavická elita" - no to mě fakt dostalo :D :D

rudolf první
17.3.2008 v 20:21
Scratchy007 to nejsem já (na úvod), asi mladý (a jak umí pěkně vykat!). Pohár jsem získal 5x (ano, slovy pětkrát!!), z toho 4x za sebou a to také v době, kdy Dr.Housemu ještě nerašil vous, Velký Boss se mazlil se soustruhem (ne soudruhem) a Pavel, Pavel ten počítal andělíčky v nebíčku. Závistivci jedni závistiví. A letos, letos to vyhraju také.

Velký Boss
17.3.2008 v 19:16
Milý 007, pořád tvrdím, že 40 let nevyhrál pohár. Nemůžeš přece počítat ten rodinný o který hrajete každý rok Bohuslavicích. Já se taky nechválím, že jsem vyhrál před Michalem Nouzovský pohár ( místo kde máme chalupu).

Pavel
17.3.2008 v 18:57
Kvalitní bohuslavická elita :D :D

Scratchy007
17.3.2008 v 18:53
To Pavel: Jaks na to přišel??? On už v hloubi duše ví, co se stane. Taky nechápu jeho touhu hrát Koníka :-P...

Dr.House
Bohuslavice jsou velmi pěkný turnaj. Rudolf I opravdu několikrát vyhrál, ale pouze mezi bohuslavickou elitou(velmi kvalitní). "C" prohrálo, ale každý hráč bojoval za družstvo. Myslím, že prohrát po boji není ostuda.

Pavel
17.3.2008 v 18:34
Je milé Rudolfe, že vítězství v letošním ročníku bohuslavického turnaje bereš dopředu jako hotovou věc!

Scratchy007
17.3.2008 v 18:12
Milý Velký Bossi Byl jste někdy v Bohuslavicích na OPENU??? Předpokládám, že ano. Čili jste určitě viděl Bohuslavický putovní pohár, tento kus železa namalovaný na žluto-zlatou jsem letos vyhrál já a případně vám můžu vaše tvrzení vyvrátit (popř. přes Skype). Rudolfovi prvnímu je 47 let a několikrát ho vyhrál, je to tam vytištěné.

Velký Boss
17.3.2008 v 17:31
To je závist Pavlíku, rudolf první už nevyhrál pohár aspoň 40 let !

Pavel
17.3.2008 v 17:30
Když porovnám ty 2 poháry (oba za 1. místo) tak jasně vidím, že v Třinci do nich moc peněz neinvestovali. Sobotní turnaj nemá nic společného s prohrou "C" v Jakartovicích, jejich nakoupení hráči prostě remízové pozice postupně vyhráli. A přečti si pořádně co je napsané tím tučným písmem trochu níže!

Stránka 643 z 645    <  641    642    643    644    645    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.