Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.221.11.166) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!

27.2.2017 v 18:13
Velká gratulace áčku! Mám ohromnou radost, 2. liga je zachráněna!!!

STK
26.2.2017 v 16:40
2LF: Cíl splněn! Karviná-Dobrá 4,5-3,5 - áčko definitivně udrželo druhou ligu. Blahopřeji a děkuji všem, kteří se o to zasloužili!

R1
26.2.2017 v 16:25
Koukněte na dnešní partii extraligy GM Cvek-GM Láznička. A pak, že i mistr tesař se neutne, natož my v okrese :)

STK
26.2.2017 v 14:57
A další velmi dobrá zpráva pro naše barvy: V KS Orel A remizoval s Kravařemi, což naše béčko již velmi blízko přibližuje k postupu do KP!

Pavel
26.2.2017 v 14:44
TJ Slovan Havířov - DBA 4:4 při 8 remízách ve 12 hodin. Se 13 body již můžeme být po dnešním 9. kole na 100% zachráněni ve 2. lize "F".

MAG
19.2.2017 v 17:36
Hele prezidente, děláš si prdel ččč...;-) :-D ;-)

STK
19.2.2017 v 13:28
Paráda v okresním přeboru - po dnešním předposledním kole je rozhodnuto, první dvě příčky obsadí družstva Dolního Benešova. Céčko dnes zvítězilo velmi těsně v Darkovičkách poměrem 4,5-3,5 a stejným výsledkem doma porazilo déčko družstvo Kravař B. Gratulace oběma našim družstvům, v posledním kole se jen rozhodne o tom, které z našich družstev skončí první a které druhé.

STK
19.2.2017 v 13:02
Včera se ve Frýdku-Místku odehrál krajský přebor družstev mladších žáků. Naši benjamínci obsadili 12. místo ze 16 startujících družstev, když ze sedmi utkání tři vyhráli a čtyři prohráli. Jeli jsme především na zkušenou, vzhledem k věkovému složení družstva máme před sebou dobrou perspektivu. Děkuji našim hráčům, trenérům i rodičům. Výsledky na: http://www.chess-results.com/tnr263442.aspx?lan=5

R1
16.2.2017 v 22:07
Poslední volná místa v autě na sobotní rapid v Hrabůvce (odjíždím z domu v 8:00) a poslední volná (no, téměř) na bohuslavický rapid 22.4.2017 http://sachy-msa.dolnibenesov.net/bohuslavice.php. Hlaste se zájemci...

Stránka 73 z 645    <  71    72    73    74    75    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.