Pozvánka do Bohuslavic na Opavsku 23. 04. 2022
Po třicáté páté se v sobotu 23. 04. 2022 v Bohuslavicích bude hrát o přeborníka obce. Zároveň je turnaj zařazen do 15. ročníku GRAND PRIX České republiky v rapid šachu.
Kriebel Rudolf
vloženo: 18.4.2022
0x
264813x

Po dvouleté odmlce, způsobené v roce 2020 covidem a o rok později nešťastnou rezervací hracího sálu, kdy místo šachů byla svatba, se bude v Bohuslavicích hrát a to i kdyby trakaře z nebe padaly. Všichni, kdo chtějí prožít sobotní den za šachovnicí a nasávat atmosféru této sportovní akce jsou srdečně zváni pořadatelským týmem. Jako v předešlých létech bude z prvních čtyř šachovnic on-liny přenos. Z Ostravy bude vypraven v rámci rapid Tour Ostravského koníka autobus, který po městě posbírá šachisty a doveze je až k hrací místnosti a pak i odveze. Ceny jsou připraveny jak pro dospělé tak i děti. Na závěr se budou losovat jako v minulosti dorty. A hospodský Jarda každý den posiluje svaly na rukou i nohou, aby vše zvládl. Tak ahoj v sobotu !

Výsledky:
https://chess-results.com/Tnr564613.aspx?lan=5

Webové stránky:
http://sachy-msa.dolnibenesov.net/bohuslavice.php

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.
Kniha
Poslední vzkaz:
9.10.2022 v 21:00 (Tomáš Vavřínek)
Celkový počet vzkazů: 6446
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist