36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka
Pozvánka na KP do Dolního Benešova, ne na Open Orlová!
Vavřínek Tomáš
vloženo: 28.9.2022
0x
263918x

Šachový klub TJ Dolní Benešov Vás srdečně zve na již 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, tradičního turnaje v rapid šachu, opět zařazeného do Grand Prix ČR. Turnaj se koná již v sobotu 1.10.2022, propozice a možnost přihlášení najdete v baneru na hlavní stránce našeho webu. Turnaj je současně pro členy Moravskoslezského šachového savzu i krajským přeborem v rapid šachu,jehož pořadatelem je v součinnosti s naším klubem MKŠS. Je proto pro mě velmi nemilým překvapení, že ve stejném termínu, při našem včasném přihlášení do konkurzu na pořádání KP, předseda MKŠS a současně předseda klubu Slavia Orlová, pořádá konkurenční turnaj Open Orlová.Rád v sobotu přivítám v Doním Benešově někoho ze zástupců MKŠS, bylo by z principu vhodné, aby předávali ceny nejlepším hráčům v rámci krajského přeboru. Přijeďte tedy podpořit náš tradiční turnaj, můžete se opět těšit na to, na co jste u nás zvyklí - pohodlí hracího prostoru, příjemnou obsluhu v bufetu, prajszké koláče, guláš a dobré občerstevení. Samozřejmě také velkoplošné plátno, 8 online šachovnic a profesionální přístup zkušených pořadatelů! Na Vaši účast se tedy těší pořadatelé, za ně pak Tomáš Vavřínek.

Webové stránky:
http://chess-results.com/tnr658680.aspx?lan=5

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Nejste přihlášen. Nemůžete vkládat komentáře. Přihlašte se v pravém horním rohu stránky, nebo si vytvořte nový účet zde.
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.
Kniha
Poslední vzkaz:
9.10.2022 v 21:00 (Tomáš Vavřínek)
Celkový počet vzkazů: 6446
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist