Ikona
Nadporučík Alexej Petrovič Meresjev.... více...
Kriebel Rudolf
vloženo: 19.1.2020
0x
700x
Ikona
Pokoru! více...
Vavřínek Tomáš
vloženo: 1.1.2020
0x
627x
Ikona
15. ročník Memoriálu Lubomíra Bednárka a Karla Dihla se v roce 2019 odehrál v klubovně ŠK v Dolním Benešově. Ke vzpomínkové akci se tentokrát dostavilo 18 šachistů. více...
Rakús Pavel
vloženo: 30.12.2019
0x
560x
Ikona
V odkazu uvnitř článku naleznete PDF soubor s příspěvkem v aktuálním čísle dolnobenešovského zpravodaje. více...
Rakús Pavel
vloženo: 30.12.2019
0x
538x
Ikona
V termínu od 9. do 16. listopadu se ve Špindlerově Mlýně uskutečnilo polofinále MČR juniorů za účasti Elišky Vavřínkové, Terky Gemsové, mně (Tomáš Kučera) a hostující Aničky Vavřínkové. více...
Rakús Pavel
vloženo: 17.11.2019
0x
579x
Ikona
a to do dnešního zápasu áčka s Kopřivnicí. více...
Kriebel Rudolf
vloženo: 10.11.2019
0x
576x
Ikona
Ano, dnes v utkání krajské soutěže mezi ŠK „B“ a Ludgeřovicemi to málem bylo 8:0 pro domácí. více...
Kriebel Rudolf
vloženo: 3.11.2019
0x
525x
Ikona
....na kobeřické půdě... více...
Kriebel Rudolf
vloženo: 21.10.2019
0x
528x
Ikona
Opět početné startovní pole se sešlo v sobotu 21. září na tradičním rapid turnaji v Dolním Benešově, jenž nese název Memoriál Karla Osmančíka, a který byl letos uspořádán již 33. rok za sebou. více...
Rakús Pavel
vloženo: 24.9.2019
0x
630x
Ikona
Čas letí jako splašený kůň a sobota tady bude jedna dvě….. více...
Kriebel Rudolf
vloženo: 17.9.2019
0x
553x
Stránka 2 z 52    <  1    2    3    >
Turnaj
...
Akce
27.10.2020

MMaS H16 2020

V termínu 27.10. až 1.11. se v Koutech nad Desnou uskuteční další ročník Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 16 let + doprovodné OPENy. Více informací v přiložených propozicích.
Akce
Začíná sezona 2020/2021
V neděli 4. 10. začíná prvním kolem soutěží družstev nová sezona 202O/2021. V ní náš klub stejně jako vloni nasadí 4 družstva - 2. liga, krajská soutěž "A", okresní přebor, okresní soutěž.
Kniha
Poslední vzkaz:
15.10.2020 v 22:45 (STK)
Celkový počet vzkazů: 6311
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist