Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.226.34.215) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
STK
3.4.2015 v 15:25
Do archivu výsledků byly uloženy konečné výledky 5. turnaje KP mládeže po jednotlivých kategoriích.

STK
3.4.2015 v 14:39
Eliška bohužel zkazila velmi nadějnou věžovku s volným pikem víc a nakonec smutní /nejen ona) po zbytečně prohrané patii. Vyhrál Martin, Lori dle dostupných zdrojů snad dostal Matyáše ve vyhrané pozici...Prohrál i Ondra, Kačka taky. Před malou chvíli začalo 4. kolo.

R1
3.4.2015 v 13:46
Tak jsem se podíval i na výsledky Loriho. Pokud teda bude pokračovat nastaveným tempem, tak v pondělí po dvanácté si srovnáme ela.....:)

R1
3.4.2015 v 13:43
Ten Martin se mi v tom FM vůbec nelíbí! Ještě, žer nejnižší elo je 1000. Špatné rozhodnutí Martina hrát v jednom turnaji s Lorou. On totiž svým frýdeckým prohrobacilem je schopen nakazit každého dolnobenešováka, vyjma dětiček. Maruš a ostatní, ukažte onklům v Pobe, jak se hrajou šachy!

STK
3.4.2015 v 10:49
Včera večer Anička, Eliška v dlouhé partii i Martin a Lori prohráli. Dneska dopoledne Maruška 1, Anička porazila Kubu, Eliška ještě bojuje, další nevím, byl jsem na přednášce p. Gonsiora.

STK
2.4.2015 v 15:58
Ve druhém kole Maruška dostala rychle mat, vyhráli Kuba, Ondra i Kačka. Anička bojuje v odvetě za Kouty s Laurincovou, ale zatín to přiliš nevypadá, že by výsledek měl být jiný. Eliška bojuje s T. Ludvíkem z Polabin. Lori ráno remíza, Martin po tuhém boji 0 s M. Kubíkem.

STK
2.4.2015 v 12:50
Turnaj začala nejlépe Eliška, porazila Honoratu Kucharskou z PL (F1826). Anička vyhrála také, ale utekla dánskému hrobníkovi z lopaty, když ho zmatovala s věží méně. Maruška rychlá remíza, to jsem již psal, Kuba, Ondra a Kačka bohužel 0, ale především Kačka měla velmi silného soupeře. Druhé kolo od 15.00.

STK
2.4.2015 v 09:14
Dnes přesně v 9.00 byl ve FM v Národním domě zahájen 36. ročník prestistižního Turnaje šachových nadějí. Ve třech mládežnických kategoriích startuje 226 dětí z 12 států Evropy a Afriky. V Kategorii U9 budeme fandit Marušce, v kategorii U12 Kačce, Kubovi, Ondrovi a Aničce, v kategorii U15 startuje Eliška. V samostatném Open turnaji startuje 83 hrúčů, mezi nimi nechybí Švihák Lázeňský Lori, startuje rovněž Martin Habina. Maruška již má partii prvního kola za sebou, velmistrovská remíza v 19. tahu s J. Gnojkem z FM. Soupeř údajně nabídl remízu a Maruška ji přijala, jelikož - cituji: .."jsem nevěděla, jestli to mám vyhrané nebo prohrané" :). Po kom to dítě je?! Nejtěžší soupeřku v 1. kole má Eliška, osmá nasazená Honorata Kucharska z PL. Tak držte dětem ppalce, budu průběžně informovat.

Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.