Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 3.144.15.87) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
Vzkazy (celkový počet vzkazů je: 6446)
STK
30.3.2015 v 08:07
Omlouvám se Pavlovi, skutečně obsadil výborné třetí místo, přehlédl jsem před ním umístěnou Natálií Kaňákovou. Takže ještě jednou gratulace k bronzu.

MAG
29.3.2015 v 22:17
To STK: Pavel Gemsa včera celkově v H18 třetí, (nikoli čtvrtý jak uvedeno) což potvrzuje fotografie z vyhodnocování ve fotogalerii. Pokud pak šestý celkově, tak to z těch tří turnajů, které odehrál z celkových pěti, není tak nejhorší výsledek ;-) Za mně jako otce, spokojenost.

Kryspin
29.3.2015 v 20:23
Jsem dlouhodobe proti cenzure, coz je v pripade techto stranek rovno mazani nekterych "nevhodnych" prispevku. Samozrejme - vulgarity do diskuse nepatri, to se nepru. Mozna misto snahy o cenzuru je cas opravit skript na strankach, ktery po refreshovani duplikuje posledni vlozeny vzkaz. V dobe, kdy jsem svuj vzkaz psal, mel poradove cislo 5000.

admin
29.3.2015 v 19:54
Do fotogalerie byly přidány fotografie z 5. turnaje KP mládeže hraného 28. března v Dolním Benešově. Doplněny byly rovněž fotky z minulého roku, které v galerii chyběly. Článek o letošním finálovém turnaji KP se objeví během zítřka.

Pavel
29.3.2015 v 19:06
Kryšpíne, musím tě zklamat. Smazal jsem duplikovaný příspěvek Rudy a vzkaz s číslem 5000 tedy napsal STK. Jinak všechny vzkazy jsou dostupné, můžete klidně projet. Pár pěkných soubojů už se tady za ty roky určitě odehrálo. ;)

STK
29.3.2015 v 19:05
Tadek včera i dnes v extralize 1, celkově v dresu staronových šampiónů z Nového Boru 5 bodů ze šesti startů - gratulace!

STK
29.3.2015 v 19:03
5001 - že by to Admin profiltroval a vyjel GALERII?:)

Kryšpín
29.3.2015 v 18:28
5000 - to je pořadové číslo tohoto vzkazu. By mě zajímalo, jaké byly největší perly od založení stránek :o)

STK
29.3.2015 v 17:18
KS C: Msa B - Vrbno B 4,5-3,5, Bruntál - Hrabyně 3-5. Béčko definitivně obsadí druhé místo. Céčko dnes mělo volno a v posledním kole bude v domácím utkání proti Bruntálu bojovat o šesté místo. Éčko dnes OS ukončilo v Polomi prohrou 1,5-3,5 a skončilo na pěkném 4. místě. Remizovali Terezka, Max a Kačka, prohráli Jarda Žák a pan Blokscha. Děkuji všem hráčům a kapitánce éčka za dobrou reprezentaci, za zapojení nových nových dětí a za konečné hezké umístění!

STK
29.3.2015 v 15:36
Včera úspěšně skončil mládežnický seriál GP v rapid šchu. V Dolním Benešově byl zaznamenán další účastnický rekord, v pěti kategoriích bojovalo celkem 137 dětí z celého moravskoslezského kraje. Výborného výsledku dosáhly včera i celkově naše slečny Katka Janošová, Terezka Gemsová a Julinka Stříbná. Katka včera zvítězila v D12, celkově druhé místo a postup na MČR. Terezka včera i celkově v D14 třetí-rovněž postup na MČR! Julinka včera vyhrála svůj první pohár a medaili, se třemi body obsadila druhé místo v kategorii D8. Všem holkám blahpřeji. Dále nás ještě reprezentovali Pavel Gemsa - včera pěkné čtvrté místo v H18 a celkově šesté, Kuba Křefký v H 12 16 místo a jeho mladší bratr Ondra v H10 včera 19. místo. Všem dětem děkuji za dobrou reprezentaci našeho klubu a postupujícím holkám přeji úspěch na MČR.

Stránka 145 z 645    <  143    144    145    146    147    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.