Dodržujte zde, prosím, pravidla slušné diskuze! Vzkazy obsahující urážky, vulgarismy a reklamu budou smazány a IP odesílatele (vaše je 18.189.193.33) zablokována!
Pamatujte, že se nacházíte na stránkách šachového klubu! Administrátor stránek si vyhrazuje právo nesmyslné a irelevantní příspěvky (jakkoliv odbočující od šachové tématiky) mazat!
To R1: nejlépe je lze naleznout přímo na šachových stránkách Slezanu v aktualitách.

6.12.2013 v 07:47
magu, kde jsou výsledky?

Mag
5.12.2013 v 16:12
Dnes v Opavě u příležitosti okresního finále škol v kategorii "B" (tedy dětí od 6 do 9 třídy) zvítězila naše mládež ve složení Gemsa, Janoš, Gemsová a Janošová a postoupila (společně se ZŠ Otická Opava) do KP škol, které se bude konat po Novém roce.

Mag
1.12.2013 v 16:15
Po mých včerejších překlepech, kdy jsem Terku poslal o kategorii níže, tedy z D12 do D10 a Markovi upřel o jednu příčku lepší umístění v celkové kategorii H18: OMLOUVÁM SE. Startovaly dnes soutěže družstev: V OS zvítězilo naše éčko v Malých Hošticích s místní rezervou 4,5:0,5, když remizoval Vojta a ostatní (Matouš, Jarda, Terka a Vláďa) dle papírových předpokladů zvítězili. V KS pak náš odchovanec Pavel Gemsa hrající za Slezan Opava "C", dopomohl tomuto družstvu svým vítězstvím k prvním bodům. ;-). Ve stejné soutěži dnes naše béčko zvítězilo s Orlem Opava "A" 5,5:2,5 ;-D

Mag
30.11.2013 v 15:54
Dnes se zúčastnily naše děti 2. turnaje KP mládeže v rapid šachu 2013/2014. V kategorii do 10 let startoval Ondra Křefký (Gobe Píšť)a skončil celkově na 35. místě/31 v H10 se 3 body. V kategorii do 12 let celkově 12/9 v H12 Jakub Křefký se 4. body, na místě 15/4. v D10 Tereza Gemsová se 4. body a na 19/5. v D12 Kateřina Anna Janošová se 3. body. Poslední dva zástupce jsme pak měli v kategorii nejstarší, tedy do 18. let. A zde jsme pro tentokrát slavili největší úspěch, když Pavel Gemsa obsadil celkově 5. místo, těsně před ním však skončily tří dívky a takto tedy Pavel získal v H18 se ziskem 4. bodů stříbrnou medaili. GRATULACE!!! A na celkově 9. místě/ 5 v H18 skončil Marek Janoš, který získal 3,5 bodů.

R1
25.11.2013 v 07:44
Pokus o ovlivnění komentáře kapitána céčka: Darkovičky. Naposledy jsem tam zavítal za účelem šachového utkání včera. Předtím nevím kdy. Hospoda. Teplo, toalety a turek za cenu z Václaváku ok, ale smrad z cigaret, šíleně vrzající dveře v pantech do hrací místnosti, k nimž se přidal ještě kamínek pod nimi a neustálé loudání skončivších mezi knajpou a sálem, hluk z hospody, který nejvíce vyráběli moji rychleremizující spoluhráči z družstva, absoultní rušička z vedlejší druhé analyzující šachovnice vedle mne (doktore, doktore....!), vyrušující můj soupeř a neznalost pravidel z jeho strany, rozhodčího i moji (jsem rozhodčí na baterky...), soupeřova urputnost to tahat v rovné pozici málem do holých králů, kapitánovo týrání se s dámou proti jezdci (naučte se tahat koncovky K+D a K+J) a spokojený návrat do stejně zasmrazeného Supa, kde už srkali hnědou tekutinu kuřimáci, které bylo třeba opět poklepat po ramenou za neuvěřitelný výkon, který tento víkend opět odvedli (fakt, to není myšleno, jak je u mne zvyklostí, ironicky, ale naprosto seriózně!). Také jsem díky novému rodinnému šoférovi stihl dát tři bloňdáky (že pane Jindro..)

R1
18.11.2013 v 14:59
....Darkovičky....

Mag
18.11.2013 v 11:13
Jo, jo, až strach někdy něco napsat, abych někoho náhodou a samozřejmě nechtíc neurazil. Pfú....

R1
18.11.2013 v 08:34
Hezká přestřelka, skoro jako včerejší DC....Magu, v noci se má spát a ne psát....dtto dlja stk...ráno moudřejší večera!

Mag
18.11.2013 v 00:43
To STK: špatně jsi mě pochopil, tím jeho "D" družstvo jsem měl na mysli tým, za který pravidelně nastupuješ jako hráč. Pokud si to pochopil jinak, pak míří ode mne k Tobě velká a upřimná omluva .-) Ale jinak OK. Co se však týče klubu, tak si myslím, že spíše nás všech. Nebudu psát na rozdíl od Tebe nic tak urážlivého, ba naopak věřím, že to při Tvé skromnosti plně chápeš a respektuješ!

Stránka 221 z 645    <  219    220    221    222    223    >
Turnaj
...
Akce
Akce
Přihlašování na MKO
Bylo spuštěno přihlašování na 36. ročník Memoriálu Karla Osmančíka. Přihlásit se můžete přes webový formulář, po kliknutí na odkaz "stránka turnaje" a výběru turnaje - OPEN nebo turnaj mládeže.