5. turnaj KP mládeže v rapid šachu 2017/18
7. dubna v 9:30 - velký sál kulturního domu, Dolní Benešov
Seznam přihlášených hráčů
Č.
 Příjmení a jméno
 Rok nar.
 Klub
 Elo
 Kategorie
Kategorie do 10 let
1.
 Zemek Antonín
 2009
 Interchess z.s.
 1310
 HD10
2.
 Vaněk Jakub
 2008
 TJ Ostrava
 1218
 HD10
3.
 Mlčoch Marek
 2008
 Slezan Opava
 1178
 HD10
4.
 Sikorová Jana
 2008
 TŽ Třinec
 1158
 HD10
5.
 Veselý František
 2008
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1150
 HD10
6.
 Grček Matyáš
 2010
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1123
 HD10
7.
 Očko Nikolas
 2009
 Interchess z.s.
 1117
 HD10
8.
 Šuchma Jakub
 2008
 TJ OSTRAVA
 1100
 HD10
9.
 Knettig Matyáš
 2008
 TJ Ostrava
 1082
 HD10
10.
 Krotki Lukáš
 2008
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1082
 HD10
11.
 Bitta Ondřej
 2008
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1071
 HD10
12.
 Golec Matyáš
 2008
 TŽ Třinec
 1059
 HD10
13.
 Hranoš Marek
 2009
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1049
 HD10
14.
 Hudecz David
 2009
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1000
 HD10
15.
 Macošek Alex
 2010
 TŽ Třinec
 1000
 HD10
16.
 Rašo Tomáš
 2008
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1000
 HD10
17.
 Bartoš Pavel
 2009
 Nový Jičín
 0
 HD10
18.
 Gajdoš Marek
 2010
 TJ Ostrava
 0
 HD10
19.
 Gajdoš Matěj
 2008
 TJ Ostrava
 0
 HD10
20.
 Hudeček Hubert
 2008
 Slezan Opava
 0
 HD10
21.
 Jurtík Adam
 2009
 Interchess z.s.
 0
 HD10
22.
 Kusyn Oliver
 2009
 ŠK TJ Dolní Benešov
 0
 HD10
23.
 Šilhan Jakub
 2011
 TJ Ostrava
 0
 HD10
Kategorie do 12 let
1.
 Juračák David
 2008
 Interchess z.s.
 1456
 HD12
2.
 Škopík Jakub
 2006
 Šachový klub Bruntál z.s.
 1200
 HD12
3.
 Pelc Adam
 2007
 Šachový klub Bruntál z.s.
 1186
 HD12
4.
 Stříbná Julie
 2007
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1122
 HD12
5.
 Frolík Vojtěch
 2005
 Velká Polom
 1112
 HD12
6.
 Stilecz David
 2006
 TJ Tatran M. Albrechtice
 1042
 HD12
7.
 Kozelský Antonín
 2006
 Slezan Opava
 0
 HD12
8.
 Křesina David
 2007
 TJ Nový Jičín
 0
 HD12
9.
 Nikel Matouš
 2006
 Slezan Opava
 0
 HD12
10.
 Olšar Jakub
 2007
 TJ Ostrava
 0
 HD12
Kategorie do 14 let
1.
 Holub Adam
 2005
 Unichess
 1376
 HD14
2.
 Kristl Matěj
 2004
 TJ Ostrava
 1300
 HD14
3.
 Křefký Ondřej
 2005
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1238
 HD14
4.
 Klapuch Dominik
 2005
 Slezan Opava
 1142
 HD14
5.
 Chwistek Marek
 2004
 Slezan Opava
 1111
 HD14
6.
 Elbl Štěpán
 2004
 ŠK 1935 Bolatice
 1000
 HD14
7.
 Švolma Šimon
 2004
 ŠK 1935 Bolatice
 1000
 HD14
8.
 Jamnický Kryštof
 2004
 Slezan Opava
 0
 HD14
Kategorie do 18 let
1.
 Havelka Ondřej
 2000
 Interchess z.s.
 2018
 HD18
2.
 Chwistek Karel
 2011
 Slezan Opava
 1839
 HD18
3.
 Očko Dominik
 2003
 Interschess a.s.
 1774
 HD18
4.
 Oborný Tomáš
 2001
 TJ Ostrava
 1720
 HD18
5.
 Kučera Tomáš
 2003
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1663
 HD18
6.
 Kohut Pavel
 2002
 TJ Lokomotiva Krnov
 1497
 HD18
7.
 Gemsová Tereza
 2002
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1424
 HD18
8.
 Křefký Jakub
 2003
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1358
 HD18
9.
 Kupský Petr
 2000
 ŠO TJ Velká Polom
 1310
 HD18
10.
 Bialas Adam
 2003
 ŠK 1935 Bolatice
 1000
 HD18
11.
 Kořená Eliška
 2003
 ŠO TJ Velká Polom
 0
 HD18
Turnaj
...
Akce
9.6.2018

Sportovní den města D. Benešova

Město Dolní Benešov pořádá v sobotu 9.6. pro své občany SPORTOVNÍ DEN MĚSTA, jehož součásti je i šachový turnaj čtyřčlenných družstev.
Akce
Sezona ukončena
Valnou hromadou ŠK byla v sobotu 12. května ukončena letošní nepříliš povedená sezona. "A" a "B" opouštějí své soutěže a v příštím ročníku nastoupí do soutěží družstev pouze 4 celky.
Kniha
Poslední vzkaz:
12.5.2018 v 13:58 (Pavel)
Celkový počet vzkazů: 5976