Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2022
9. dubna v 9:00 - velký sál kulturního domu, Dolní Benešov
Seznam přihlášených hráčů
Č.
 Příjmení a jméno
 Rok nar.
 Klub
 Elo
 Kategorie
Kategorie do 10 let
1.
 Filipová Vanesa
 2008
 Interchess
 1237
 HD10
2.
 Walder Hugo
 2012
 Tj Ostrava
 1115
 HD10
3.
 Vydra David
 2014
 ŠK Šenov
 1092
 HD10
4.
 Galia Šimon
 2013
 Interchess
 1004
 HD10
5.
 Hartoš René
 2012
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1000
 HD10
6.
 Mrovec Benjamin
 2014
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1000
 HD10
7.
 Bagar Filip
 2012
 ŠK Šenov
 0
 HD10
8.
 Bajger Jaroslav
 2009
 ŠK TJ Dolní Benešov
 0
 HD10
9.
 Bažan Sebastian
 2013
 Dolní Benešov Neregistrovaný
 0
 HD10
10.
 Bureš Mirek
 2012
 SK Kravaře
 0
 HD10
11.
 Gambalová Beáta
 2014
 ŠK Šenov
 0
 HD10
12.
 Havlíčková Valentýna
 2013
 Šachový klub Šenov z. s.
 0
 HD10
13.
 Kuchař Alexander
 2014
 ŠK Šenov
 0
 HD10
14.
 Laboj Jakub
 2012
 TJ Slavoj Český Těšín
 0
 HD10
15.
 Lazor Thomas
 2013
 Velka Polom
 0
 HD10
16.
 Mistat Jakub
 2015
 ŠK TJ Dolní Benešov
 0
 HD10
17.
 Ovčačík Hynek
 2013
 Interchess
 0
 HD10
18.
 Piskoř Alexandr
 2013
 Šachový klub Šenov, z.s.
 0
 HD10
19.
 Slaný Jiří
 2014
 SK Kravaře
 0
 HD10
20.
 Sudacki Jáchym
 2013
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD10
21.
 Šuchma Sebastian
 2013
 TJ Ostrava
 0
 HD10
22.
 Žurek Tobiáš
 2012
 TJ OSTRAVA
 0
 HD10
23.
 Žurek Marek
 2014
 TJ OSTRAVA
 0
 HD10
Kategorie do 12 let
1.
 Žyla Artu
 2011
 Slavoj Český Těšín
 1112
 HD12
2.
 Stančík Elisej Alexandr
 2010
 TJ Ostrava
 1024
 HD12
3.
 Fischer David
 2011
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD12
4.
 Kolář Zbyněk
 2010
 Dolní Benešov
 0
 HD12
5.
 Kučera Kryštof
 2011
 TJ Ostrava
 0
 HD12
6.
 Lipka Richard
 2011
 Šachový klub Šenov, z.s.
 0
 HD12
7.
 Munzar Štěpán
 2010
 TJ Ostrava
 0
 HD12
8.
 Papoušek Antonín
 2011
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD12
9.
 Reif Vojtěch
 2011
 Orel opava
 0
 HD12
10.
 Sapeta Michael
 2011
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD12
Kategorie do 14 let
1.
 Zemek Antonín
 2009
 Interchess
 1572
 HD14
2.
 Vaněk Jakub
 2008
 TJ Ostrava
 1541
 HD14
3.
 Prokop Matěj
 2008
 TJ Ostrava
 1236
 HD14
4.
 Kusyn Oliver
 2009
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1177
 HD14
5.
 Bitta Ondřej
 2008
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1138
 HD14
6.
 Porubčan Antonín
 2008
 TJ Slovan Havířov
 1136
 HD14
7.
 Knettig Matyáš
 2008
 TJ Ostrava
 1124
 HD14
8.
 Šuchma Jakub
 2008
 TJ Ostrava
 1096
 HD14
9.
 Zbytovský Tadeáš
 2008
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1000
 HD14
10.
 Bakeš Šimon
 2008
 šachový klub Velká Polom
 100
 HD14
11.
 Doležal Adam
 2008
 TJ Slovan Havířov
 0
 HD14
12.
 Novobílský Marek
 2006
 Šachový klub Ostrava-Jih, z. s.
 0
 HD14
13.
 Urbánek Štěpán
 2008
 Orel Opava
 0
 HD14
Kategorie do 18 let
1.
 Kristl Šimon
 2007
 TJ Ostrava
 1443
 HD18
2.
 Kovalčík Adam
 2007
 Orel Opava
 1259
 HD18
3.
 Melecký Martin
 2007
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1085
 HD18
4.
 Olšar Jakub
 2007
 TJ Ostrava
 1073
 HD18
5.
 Daniel Štefek
 2007
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD18
6.
 Kořínek Teodor
 2007
 Orel Opava
 0
 HD18
7.
 Kubányi Robert
 2005
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD18
8.
 Novák Igor
 2005
 Šachový klub Ostrava-Jih
 0
 HD18
9.
 Pavelek Michael
 2007
 TJ Tatran Město Albrechtice
 0
 HD18
10.
 Petkov Jan
 2004
 Orel Opava
 0
 HD18
11.
 Vrbka Matyáš
 2007
 TJ Ostrava
 0
 HD18
12.
 Štencel Martin
 2007
 Orel Opava
 0
 HD18
Turnaj
...
Akce
Akce
Blíží se finále KP
Finálový turnaj Grand Prix KP mládeže se odehraje v sobotu 5. dubna od 9:00 v kulturním domě v Dolním Benešově.
Kniha
Poslední vzkaz:
25.4.2022 v 15:16 (Rudolf Kriebel)
Celkový počet vzkazů: 6434
Menu
Družstva
Kontakt
prezident klubu:
Ing. Tomáš Vavřínek
pokladník klubu:
Ing. Tomáš Vitásek
sportovní manažer:
Lubomír Bělka
organizační manažer:
Mgr. Radim Krupa
vedení mládeže, web:
Ing. Pavel Rakús
člen výboru:
Ing. Maxmilián Slanina
člen výboru:
Rudolf Kriebel
správce klubovny:
Matouš Gemsa
Návštěvy
TOPlist