31. ročník Memoriálu Karla Osmančíka
23. září 2017 od 9:00 - velký sál kulturního domu, Dolní Benešov
Seznam přihlášených hráčů - turnaj dospělých
Č.
 Příjmení a jméno
 Rok nar.
 Klub
 Elo
 Kategorie
1.
 Zwardoń Vojtěch
 1990
 Beskydská šachová škola
 2455
 hlavní
2.
 Sabol Marian
 1966
 ŠK Vysoké Mýto
 2406
 hlavní
3.
 Banasik Krzysztof
 1985
 TJ Zlaté Hory
 2350
 hlavní
4.
 Vesselovsky Serguei
 1952
 BŠŠ
 2346
 hlavní
5.
 Adamek Jiri
 1986
 Slavoj Poruba
 2300
 hlavní
6.
 Břečka Ivan
 1977
 TJ Ostrava
 2290
 hlavní
7.
 Růžička Petr
 1973
 TJ Ostrava
 2275
 hlavní
8.
 Sikorová Olga
 1975
 TJ TŽ Třinec
 2236
 hlavní
9.
 Vrána František
 1960
 ŠK Staré Město
 2231
 hlavní
10.
 Sikora Jan
 1972
 TJ TŽ Třinec
 2230
 hlavní
11.
 Malík Jan
 1985
 TJ Ostrava
 2226
 hlavní
12.
 Sobek Jaroslav
 1955
 ŠK Karviná
 2223
 hlavní
13.
 Dvořák Adam
 1998
 ŠK Lokomotiva Brno
 2221
 hlavní
14.
 Rabatin Jakub
 1994
 Beskydská šachová škola z.s.
 2216
 hlavní
15.
 Matějka Pavel
 1974
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2193
 hlavní
16.
 Michenka Jozef
 1955
 Šachový klub HM Ostrava
 2182
 hlavní
17.
 Mrva Marek
 1971
 TJ Ostrava
 2174
 hlavní
18.
 Orzechowski Jacek
 1965
 KSz SILESIA Racibórz
 2169
 hlavní
19.
 Rakús Pavel
 1989
 ŠK TJ Dolní Benešov
 2161
 hlavní
20.
 Václavík Martin
 1983
 ŠK Slavoj Poruba
 2158
 hlavní
21.
 Gibiec Ernest
 1958
 Slavoj Č.Těšín
 2147
 hlavní
22.
 Fiřt Stanislav
 1962
 ŠK HM Ostrava
 2144
 hlavní
23.
 Škola Miroslav
 1964
 TJ Ostrava
 2143
 hlavní
24.
 Obruśnik Michał
 1993
 KSz SILESIA Racibórz
 2134
 hlavní
25.
 Čempel Jaroslav
 1960
 Slavoj Poruba
 2128
 hlavní
26.
 Cupek Martin
 1983
 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
 2124
 hlavní
27.
 Muratidis Nikos
 1951
 Slezan Opava
 2118
 hlavní
28.
 Raszka Janusz
 1955
 Slavoj Č.Těšín
 2100
 hlavní
29.
 Zimniok Lubomír
 1965
 ŠK Karviná
 2098
 hlavní
30.
 Weissmann Lukáš
 1974
 BŠŠ Frýdek-Místek
 2093
 hlavní
31.
 Šplíchal Stanislav
 1963
 TJ Ostrava
 2092
 hlavní
32.
 Potomák Vladimír
 1954
 ŠK Slavoj Poruba
 2086
 hlavní
33.
 lys josef
 1957
 sokol dobrá
 2076
 hlavní
34.
 Pacl Václav
 1944
 TJ Slovan Havířov
 2053
 hlavní
35.
 Didi Jan
 1963
 TJ Ostrava
 2046
 hlavní
36.
 KOVAĽ Daňo
 1966
 PŠK Dason Prešov Tatran ISM
 2033
 hlavní
37.
 vysoglad petr
 1969
 sokol metylovice
 2029
 hlavní
38.
 Olšar Robin
 1987
 Slezan Opava
 2019
 hlavní
39.
 Trombík Karel
 1958
 ŠK HM Ostrava
 2014
 hlavní
40.
 Vránová Zdeňka
 1963
 ŠK Staré Město
 2005
 hlavní
41.
 Zak Oavel
 1978
 dolni Benesiv
 2000
 hlavní
42.
 Vitasek Jan
 1951
 SK Dolní Benešov
 1985
 hlavní
43.
 Kozelský Marek
 1963
 Šenov
 1980
 hlavní
44.
 Rosinský Pavel
 1965
 ASK Tatra Kopřivnice
 1966
 hlavní
45.
 Stonawski Igor
 1964
 Slavoj Č.Těšín
 1953
 hlavní
46.
 Malinowski Damian
 1992
 KSz SILESIA Racibórz
 1952
 hlavní
47.
 Weczerek Marek
 1973
 ŠK Dolní Benešov
 1952
 hlavní
48.
 Malinovský Petr
 1960
 Lokomotiva Krnov
 1947
 hlavní
49.
 Dostál Radim
 1978
 ŠK Slavoj Poruba
 1941
 hlavní
50.
 Tchuř Pavel
 1970
 TJ Viktorie Bohumín
 1939
 hlavní
51.
 Sabolová Kristýna
 1995
 ŠK Vysoké Mýto
 1936
 hlavní
52.
 Ďurica Daniel
 1966
 PŠK Dason Prešov Tatran ISM
 1910
 hlavní
53.
 Sabolová Gabriela
 1992
 ŠK Vysoké Mýto
 1906
 hlavní
54.
 Hasinski Krystian
 1956
 TS Kuźnia
 1900
 hlavní
55.
 Wrobel Maciej
 1985
 TJ Zlaté Hory
 1893
 hlavní
56.
 Sobek Martin
 1985
 SK Karvina
 1873
 hlavní
57.
 Vinklárek Robert
 1996
 TJ Nový Jičín
 1857
 hlavní
58.
 Neumann Filip
 2005
 SK Slávia Orlová
 1850
 hlavní
59.
 Chrobak Piotr
 1972
 KSz SILESIA Racibórz
 1847
 hlavní
60.
 Balogh Milan
 1980
 TJ Ostrava
 1835
 hlavní
61.
 Bělka Lubomír
 1965
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1823
 hlavní
62.
 vlachopulos georgis
 1955
 loko krnov
 1821
 hlavní
63.
 Kantor Pavel
 1979
 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
 1819
 hlavní
64.
 Škovroň Josef
 1983
 TJ Zlaté Hory
 1812
 hlavní
65.
 Bergloviec Jan
 1982
 POGO Budišov
 1807
 hlavní
66.
 Tkadleček Petr
 1965
 TJ Frenštát pod Radh.
 1793
 hlavní
67.
 vaníček michal
 1981
 beskydská šachová škola
 1788
 hlavní
68.
 Kraus Petr
 1988
 TJ Zlaté Hory
 1779
 hlavní
69.
 Cýroň Karel
 1948
 ŠK Hošťalkovice
 1773
 hlavní
70.
 Osladil Jaroslav
 1961
 TJ Studénka
 1769
 hlavní
71.
 chrostek lukas
 1993
 TJ Ostrava
 1767
 hlavní
72.
 Nešpor Ivan
 1942
 ŠK Šenov
 1758
 hlavní
73.
 Petrov Nikolaj
 1953
 Šenov
 1750
 hlavní
74.
 Hudský Miloš
 1949
 TJ Zlaté Hory
 1733
 hlavní
75.
 Jaššo Slavomír
 1980
 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou
 1729
 hlavní
76.
 Macek Oldrich
 1962
 TJ Sokol Šumperk
 1725
 hlavní
77.
 Němec Jakub
 2000
 ŠK Kuřim
 1710
 hlavní
78.
 Lička Alfons
 1953
 ŠK U Freda Darkovičky
 1701
 hlavní
79.
 Peťovský Ľudovít
 1963
 Slezan Opava
 1691
 hlavní
80.
 Repák Jan
 1990
 TJ Ostrava
 1689
 hlavní
81.
 Šíma Patrik
 1978
 TJ Ludgeřovice
 1670
 hlavní
82.
 Kwiatkowski Zygmunt
 1945
 KSz SILESIA Racibórz
 1643
 hlavní
83.
 Fojtík Josef
 1949
 ŠK U Freda Darkovičky
 1641
 hlavní
84.
 Meisel Karel
 1964
 Š.K. Píšť
 1638
 hlavní
85.
 Kubelová Soňa
 1969
 Lokomotiva Krnov
 1636
 hlavní
86.
 Buksa Ewelina
 1992
 TJ Zlaté Hory
 1635
 hlavní
87.
 Paseka Matyáš
 2007
 Beskydská šachová škola
 1624
 hlavní
88.
 Smuda Tomasz
 2005
 UKS Mat Zabrze-Grzybowice
 1610
 hlavní
89.
 Šafarčík Miroslav
 1962
 ŠK Hošťálkovice
 1610
 hlavní
90.
 Gajda Rostislav
 1962
 VOKD
 1605
 hlavní
91.
 Chvěja Roman
 1969
 ŠK U Freda Darkovičky
 1604
 hlavní
92.
 Moravec Jindřich
 1948
 ŠK U Freda Darkovičky
 1593
 hlavní
93.
 Radim Kočur
 1974
 TJ Ludgeřovice
 1583
 hlavní
94.
 Dibák Ján
 1967
 ŠK Hošťálkovice
 1575
 hlavní
95.
 Kosinka Vladimír
 1992
 TJ Zlaté Hory
 1573
 hlavní
96.
 Strachota Jan
 1979
 ŠK Píšť
 1557
 hlavní
97.
 Vavřínková Eliška
 2001
 Lokomotiva Brno
 1551
 hlavní
98.
 Kubelka Jaroslav
 1948
 TJ Fulnek
 1485
 hlavní
99.
 Gemsová Tereza
 2002
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1472
 hlavní
100.
 Blokscha Vladimír
 1960
 ŠK TJ Dolní Benešov
 1440
 hlavní
101.
 Štefaník Petr
 1971
 Tatra Kopřivnice
 1425
 hlavní
102.
 Stonawski Jerzy
 1996
 Slavoj Č.Těšín
 1413
 hlavní
103.
 Neumann Karel
 1976
 TJ Ostrava
 1352
 hlavní
104.
 Kocí Miloš
 1960
 ŠK Lokomotiva Brno
 1297
 hlavní
105.
 Lička Denis
 2007
 Beskydská šachová škola z.s.
 1169
 hlavní
106.
 Stonawski Krystian
 2009
 Slavoj Č.Těšín
 1166
 hlavní
107.
 Havel Kristián
 2001
 Slezan Opava
 1000
 hlavní
108.
 Jaroslav Machura
 1948
 Neregistrovaní
 1000
 hlavní
109.
 krenželok filip
 2004
 sokolmetylovice
 1000
 hlavní
110.
 Kopecký Michal
 1964
 TJ Hradec nad Moravicí
 0
 hlavní
111.
 Vojčák Petr
 1974
 TJ Zlaté Hory
 0
 hlavní
Turnaj
...
Akce
27.1.2018

3. turnaj GP OP mládeže

ŠO TJ Slezan Opava pořádá 3. turnaj Grand Prix okresního přeboru mládeže v kategoriích do 10, 13 a 18 let. Hraje se 7 kol, tempem 2x15 minut na partii. Startovné je 50 Kč, ceny věcné.
Akce
Do nového roku úspěšně
Výhrami vstoupila do nového roku 2018 dvě naše družstva. "B" si v 5. kole krajského přeboru doma poradilo s Baníkem Havířov "B" v poměru 5-3 a "D" vyhrálo v okresním přeboru s Kravařema "B" nakonec 5,5-2,5.
Narozeniny
3.2. - Pavel Gemsa, 19 let
3.2. - Tomáš Vitásek, 41 let
7.2. - Maxmilián Slanina, 60 let
Gratulujeme!
Kniha
Poslední vzkaz:
3.1.2018 v 17:58 (STK)
Celkový počet vzkazů: 5937